SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co zrobić aby rosnąć?zobaczcie proszę

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy ja pisze odpowiedź czy ja pisze pytanie bo nie ogarniam tego forum.
Mam 14 lat rocznikowo 1 gima 1997 r. :d 52 kg 1,68m i tu problem.Chciałbym mieć wzrost 1,72+ wiem że to dużo jak na mój wiek, ale może powiecie mi co mogę zrobić żeby troszeczkę urosnąć, gdzieś do 1.70 nawet tyle więc piszcie :).

I jeszcze powiedzcie czy mogę robić domowe ćwiczenia na biceps jak wiecie( 14 lat 52 kg 1.68m ). Czy przestane rosnąć podnosząc 4 kg ;p bo się chce upewnić :) TERA SKOńczyłem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 288
Nie przestaniesz rosnac bo to mity ;)

Ale to ile urosniesz zalezy od twojego DNA i twoich genow bo kazdy urosnie tyle ile ma urosnac. Pij duzo mleka i mozesz zaczynac trening FBW.

Sam mam 15 lat ale troche sie juz na tym znam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 940 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20203
Gdybyś miał 18 lat, mógłbyś się martwić, ale 14 ? Będziesz rósł, aż 7 lat jeszcze, więc spokojnie dobijesz pod 180 cm. ;) Najwięcej się rośnie między 14 rokiem życia, a 16. ;) U mnie to było + 13 cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rośnie się do około 21 roku życia więc wystarczy uzbroić się w cierpliwość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wykonuje się usg kręgosłupa

Następny temat

Dlaczego mi drętwieją ręce przewarznie wtrakcie snu ?

WHEY premium