Mam 16 lat, 178 cm wzrostu, 63 kg wagi i robię masę. Przestałem robić ćwiczenia na gryfie prostym bo wysiadły mi nadgarstki. Miałem przerwe w ćwiczeniach 3 tygodnie.
Po tym czasie wszystko wróciło do normy. Obecnie jestem w 2 tygodniu 2 cyklu. Z powodu braku gryfu łamanego robię ćwiczenia tylko na hantlach. Pomimo tego znów lekko zaczyna boleć mnie nadgarstek. Szczególnie lewy. Czym może być to spowodowane? Myślałem, że zmieniając gryf na hantle oszczędze nadgarstki bardziej. Może zła technika? Czy po treningu na siłce dobrze wsadzić nadgarstki pod zimną wodę? Ja czuję po tym ulgę ale chwilowo tylko. Co robić?!
P.S Mówiąc, że zmieniłem gryf prosty na hantle mam na myśli ćwiczenia samego bicepsu.
Zmieniony przez - Hiero w dniu 2010-08-03 19:06:05
Po tym czasie wszystko wróciło do normy. Obecnie jestem w 2 tygodniu 2 cyklu. Z powodu braku gryfu łamanego robię ćwiczenia tylko na hantlach. Pomimo tego znów lekko zaczyna boleć mnie nadgarstek. Szczególnie lewy. Czym może być to spowodowane? Myślałem, że zmieniając gryf na hantle oszczędze nadgarstki bardziej. Może zła technika? Czy po treningu na siłce dobrze wsadzić nadgarstki pod zimną wodę? Ja czuję po tym ulgę ale chwilowo tylko. Co robić?!
P.S Mówiąc, że zmieniłem gryf prosty na hantle mam na myśli ćwiczenia samego bicepsu.
Zmieniony przez - Hiero w dniu 2010-08-03 19:06:05
SHUT UP AND TRAIN !!!
Krzysztof Piekarz