witam. zakupiłem do swej siłowni za tanią kase kino domowe e-bench kh2800, lecz nie posiadam pilota i nie moge uruchomić sprzętu. czy wie ktoś może gdzie moge dostać taki pilot lub jego zamiennik? szukałem w necie i nic na ten temat nie ma;/ tak samo przeszukałem firmy na których działają piloty uniwersalne i do e-bench nigdzie nie ma takiego pilota ;/ z góry dzieki za pomoc. pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Na pw wysłałem ci nr do kolesia który powinien mieć ten pilot na sprzedaż
http://www.sfd.pl/Siłka_do_oceny-t576339.html Moja mordownia
...
znalazłem juz ten numer na forum elektroda. ten gosciu zamiescil go tam rok temu i pilota juz nie ma ;/ ale dzieki za pomoc.
to jak wie ktos moze jak to uruchomić?
to jak wie ktos moze jak to uruchomić?
...
no tylko jaki? na necie pare osób sie pytało o pilot do tego kina ale nikt nie odpisywał ;/ a bez niego kina nie da się właczyc. patrzyłem kilka pilotów uniwersalny i w zaden nie obsługuje e-bench... myślałem zeby kupic ten pilot i po prostu kazdy kod pokolei sprawdzac czy działa ;D tylko troche roboty bo tam z 800 kodów jest
...
a wiec kupiles sprzet ktorego nie da sie odbalic...za***isty interes

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"
...
odpalic* sry za spam...w ogole jak sie posta edytuje? Bo nie widze takiej opcji....
"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"
...
Kartka z ołówkiem koło słoneczka GG.
A co do tematu jeżeli masz jakąś nokie na symbianie to jest program IrRemote, ja próbowałem z telewizorami działał, kumplowi też a jeżeli chodzi o kino domowe to też jest tam taka opcja więc powinno działać.
A co do tematu jeżeli masz jakąś nokie na symbianie to jest program IrRemote, ja próbowałem z telewizorami działał, kumplowi też a jeżeli chodzi o kino domowe to też jest tam taka opcja więc powinno działać.
...
znajomy przywiózł z niemiec.. stan jest idealny i sprzet wyglada na solidny.. jeszcze nie zapłaciłem.. mam sprawdzic czy działa i sie zdecydowac czy go biorę.. wiec chce znalesc ten pilot bo sprzet chce mi za grosze sprzedac wiec sie opłaca ;d mam tel z symbianem ale nie ma podczerwieni;/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz