SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dietaa

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc.
Mam do was pytanie, jaka diete ulozyc, zeby troche schudnac.
Mam 172 cm wzrostu i okolo 63 kg wagi.

Na sniadanie jem platki z mlekiem [nie wiem czy dobrze robie]
Czy lepiej byloby gdybym zastapila to chlebem WASA ?.
Na obiad staram sie jesc bardzo male porcje lub jem po prostu salatke.
Na podwieczorek/kolacje jem kisiel.
Do tego robie brzuszki, przysiady, krzeselko.
Ale niestety waga stoi w miejscu.
Chcialam dodac, ze zaczne biegac wieczorami.
Czy cos robie nie tak, ze wagi ani rusz ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Za mało jesz i byle co i po przez to masz spowolniony metabolizm, powinnaś jeść 6 posiłków.
Kolega Przemyski napisał w innym poście tak:
Aby schudnąć niezbędna będzie dieta z ujemnym bilansem kalorycznym
dostosowana do Twojego trybu życia, aktywności fizycznej oraz przemiany
materii. W wyliczeniu zapotrzebowania kalorycznego pomogą Ci kalkulatory,
których w sieci jest mnóstwo - ja polecam Ci ten:
[http://www.programy.u.waw.pl/zapotrzebowanie-kalorie.php]

Kolejnym krokiem będzie ułożenie diety, co masz tutaj zrobić?
Zarejestruj się na naszym forum i następnie udaj się do działu

Odchudzanie
[https://www.sfd.pl/odchudzanie/]

Znajdziesz tam tematy podwieszone (na samej górze), w których napisane
jest jak od A do Z ułożyć i dopasować do siebie dietę.
Następnie założysz tam temat i wyślesz dietę, którą przygotowałaś.
Forumowicze naniosą poprawki i skoryguja błędy, następnie dietę
drukujesz i przybijasz na lodówce. I to tyle od strony jedzenia.


Kolejnym krokiem będzie ułożenie treningu aerobowego, który jest
niezbędny podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Trening aerobowy tzn.
bieganie, jazda na rowerze/rowerku stacjonarnym, wiosłowanie, schody,
skakanka itp.

Trening pomogą ułożyć Ci w dziale

Trening dla poczatkujących
[https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html]

Znajdziesz tam również tematy podwieszone, dzięki którym dobierzesz
do siebie odpowiednie ćwiczenia. Pomocne przy doborze ćwiczeń będzie
korzystanie z tego Atlasu:

[http://www.kulturystyka.pl/atlas/]


Następnie trening wyślesz do poprawy, forumowicze skorygują błędy i
drukujemy :) Powodzenia!


Myślę że do tego co On napisał się zastosuj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Czy ten kalkulator przedstawia ile kcal mam jesc na dzien ?

I dziekuje ;).
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawroty głowy

Następny temat

biodro

electro
Polecane artykuły