SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

5 razy w tygodniu cwicze

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cwicze 5 razy w tygodniu,codziennie inna partie miesni,a wekendy mam wolne.Przynosi mi to rewelacyjne efekty,ale czuje juz wielkie zmeczenie organizmu.nie wiem czy mam zjechac do 4 treningow czy w srodku tygodnia zrobic jeden dzien odpoczynku i przeniesc trening na sobote.doradzcie cos z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2949
Ja ci proponuje ćwiczyć 2 partie w 1 dzień np.
Poniedziałek:
Klata , Biceps
wotrek -wolne
Środa:
Barki , Triceps
czwartek wolne
Piątek :
Plecy , Uda
weekend - wolne
A i nie zapominaj o przedramionach , kapturach , łydkach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3691
nie ćwiczy się 2dużych partii na jednym treningu

daj:
pon: klata+tric

środa: plecy+bic

piątek: nogi +barki

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przedramion duzo osob nie cwiczy i zyje

Ricz99, niekoniecznie, można trening modyfikować różnie w zależności od stażu.

W moim treningu klatke wykonuję z barkami ;) Więc nie mów, że się nie cwiczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2949
ale nie zbawi cie 1 cwiczenie na przedramiona :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 197 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1054
Co do treningów to 3x w tygodniu będzie najlepiej.
A no racja, rzadko kto przedramiona ćwiczy, biorąc pod uwagę, że trenując inne partie mięśni, ćwiczyć też w jakimś tam stopniu i je.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

daewo tiko czesci

Następny temat

Jak?

electro
Polecane artykuły