SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanko w sprawie pleców i klatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 981
Jesli chodzi o trening klatki to moglbym cwiczyc np takim zestawem jak:
wyciskanie sztangi na plaskiej 4s
wyciskanie sztangi plasko szerokim chwytem 4s
dipsy 4s

i jesli chodzi o plecy to:
podciaganie na drazku 4s
podciaganie konca sztangi 4s
wioslowanie sztangielka 4s
i jak robie we wtorek z nogami MC to w piatkowy trening pleckow jakie byscie mi doradzili dodac jeszcze cwiczonko??
z gory dzieki za odp ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
jak dzielisz trening dół i górę pleców to wystarczy tyle ćwiczen ile masz

co do klatki to lipa

jak masz poręcze w wersji na klatkę to reszta już jest zbędna daj jakiś skos dodatni i rozpiętki lub brame
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Pokaż jeszcze trening nóg.

Dublujesz wyciskanie na poziomej więc odpada, dipsy dałbym z obciążeniem i jako pierwsze ćwiczenie.

Edit

Rion szybszy


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-06-29 15:44:28
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 981
do Rion10
tak porecz typowa pod klatke

do Viren
do dyspozycji mam tylko sztange i sztangielki bez zadnych maszyn wiec moj trening nog wyglada tak:
martwy ciag 4s
przysiad ze sztanga na barkach 4s
polprzysiad ze sztanga na barkach 4s
wspiecia 4s
odwrotne wspiecia 4s
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie ma nic na dwugłowy, zrobiłbym:

Siady przedni 4-5s
Klasyk MC 4s
Żuraw 4-5s
2 rodzaje wspięc po 3-4s.

https://www.sfd.pl/Żuraw__kilka_słów_o...-t527419.html


W klacie tak jak Rion napiał, poręcze jako pierwsze, potem dałbym hantle skos ponieważ większy zakres ruchu i jakieś izolowane np. rozpiętki.

Ale poczekaj co Rion na to


Pzdro

Zmieniony przez - Viren w dniu 2010-06-29 16:02:53
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
będzie git jak autor potrafi wszystkei ćwiczenia wykonac parawidłowo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 981
ok dziex chlopaki za pomoc no to pozdro i jeszcze raz dzieki

Zmieniony przez - Wojciech21 w dniu 2010-06-30 17:00:22
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split do oceny.

Następny temat

Plan do oceny

electro
Polecane artykuły