SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Typ skoliozy....?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
podciąganie pomaga podobno na kręgosłup...i wzmacnia plecy tylko dla mnie narazie jest ciężko robić seriami po kilkanascie powtórzeń podciąganie ... ;P ja tak bez zakwasów i rozgrzany na maxa dam rade 15 podciągnięć a ty??? ja robie ACT i tam na plecy mam tylko podciaganie podchwytem tylko to ćwiczenie ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
hmmmm kurde moja mama uwaza ze juz nie idziemy do ortopedy bo juz niby wiadomo co mi jest...ale ja uwazam ze nie mowil lekarz konkretnie jaki typ.... moja mama sie upiera ze mam robic to a napewno pomoże... [https://www.sfd.pl/TRENING_CORE__ćwiczenia_stabilnosci_ogólnej-t595150.html] 
<----to robie po kazdym treningu (pon, śr, pią) 2 serie i z tego wybieram sobie 3 ćwiczenia .... [https://www.sfd.pl/ZESTAW_ĆWICZEŃ_KOREKCYJNYCH_/Skoliozy,_lordozy_i_inne..._/-t533731.html] <----to robie codziennie (rano i wieczorem) wszystkie z tych ćwiczeń i jeszcze robie po treningu zwis na drążku 4 serie po 30 sec. rozciagam mięśnie, robie 5 mostków dziennie oraz chodze na basen raz w tygodniu... XD troszke tego duzo sie zrobiło jak myslisz to wystarczy??? i jest dobrze: Pzdr. ;P
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
dobrze kolego...

ale pamiętaj że kręgosłup wymaga bardzo długiej pracy aby go skorygować...

bądź tylko cierpiliwy i systematyczny...

jesteś młody więc masz czas na budowanie sportowej formy, teraz korekcja

na basenie jakim stylem pływasz??


Rifft nie zakładaj kilku tematów z tym samym problemem...

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2010-06-24 00:45:33
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
Ok nie bede uz tyle teamtów zakladał... a co do treningu to ciesze sie ze w koncu w miare to wyglada ;P a na basenie pływam wszystkim tj. kraul, żabka, grzbiet, ale najbardziej staram się żabą ... a jakim stylem najlepiej i najwiecej na skolioze?? Pzdr.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
grzbietowy....
80% czasu w wodzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
aha czyli jak pływam ogólnie raz w tygodniu po 1h to grzbietowym mam pływać 48min...aha i jeszcze jedna sprawa to do treningu wyżej : W jakiej kolejności robić nastepujące rzeczy po treningu ACT : -rozciąganie -zwis na drążku 4serie po 30sek. -3 ćwiczenia ze stabilności ogólnej 2 serie Co 1-wsze 2-gie 3-ecie?? ja myśle że : 1rozciaganie 2zwis na drążku 3ćwiczenia stabilnosci ogólnej a ty jak uwazasz ??
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
act + core + rozciąganie

taka kolejnośc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3227
Zabką pływaj jak najmniej, a najwięcej na plecach.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 685
ok ...z góry dzięki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ skoliozy...?

Następny temat

Problem z ciałem

electro
Polecane artykuły