ciekawe, czy zagra z Grecja

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
niech nie bedzie krolem, niech nie strzeli gola ,ale jak ma tak grac jak dzis, to niech gra :) Praktycznie wszystkie gole on wypracowal wspolnie z druzyna i to sie ceni
Jest takim Zidanem z Francji kazda pilka/akcja musi przez niego przejsc bo bez tego ani rusz

.

...
dokladnie, Argentyna bez niego wiele by nie zdzialala

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Ja nie podważam jego klasy, bo gra wspaniale. Tym bardziej aż się wierzyć nie chce że przy tylu strzałach wciąż nie ma choćby jednej bramki.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 251
Dziś bardzo dobrze zaprezentowali się Piłkarze z Argentyny wygrali 4-1 co mnie bardzo cieszy Messi miał parę sytuacji oddał parę wspaniałych strzałów.Moim zdaniem mimo to że mają następcę Maradony nie wygrają Mistrzostw.Bardzo źle zaprezentował się gracz Kaita dzięnki któremu Nigeria przegrała mecz...Grecja nie popisała się w tym meczu wygrali,bo jak można nie wygrać jeśli ktoś gra 11 na 10...W pierwszej połowie mogli prowadzić 3-1 nie wykorzystali dwóch dogodnych sytuacji,bramkarz Nigeri wspaniale bronił w tym meczu.Pamietacie chyba ta sytuacje co Grecja miała setke w 2 połowie i co poszła kontra i gracz z Nigeri nie strzelił..było by 2-2 ale emocje były w obu rozgrywanych dziś meczach co mnie bardzo cieszy :)

CO cie nie zabije to cie wzmocni.

...
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Grecja nie popisała się w tym meczu wygrali,bo jak można nie wygrać jeśli ktoś gra 11 na 10...

Przewaga jednego zawodnika,to nie jest wcale duża przewaga.Jeśli zespół jest dobrze poukładany,to brak jednego piłkarza może być zupełnie niewidoczny.

Zmieniony przez - BC_ w dniu 2010-06-17 18:42:40
...
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dokładnie jak BC
Korona np grając z Wisłą w 9 na 11, potrafiła strzelić im 2 gole

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Często tak jest że zespół w osłabieniu się mobilizuje i gra bardzo dobrze. Aż się zdziwiłem że dzisiaj tak wyraźnie się od razu uwidoczniła przewaga Greków, chyba Nigeryjczykom psycha siadła po tej kartce.

...
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
szkoda mi Nigerii bo są lepszym zespołem poprawili taktykę i atak pozycyjny,ale jak się ma w składzie *****i to takie są skutki.

Francja potwierdza moją teorie że bez zidana są nikim.

Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2010-06-17 22:30:50

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
W tej chwili nie zdziwiłbym się,jakby zdarzyła się powtórka z 2002r. i Francja nie strzeliłaby choćby jednej bramki

Ekstraklasa 2010/11 ile zespołów w pucharach?