SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata w RPA 2010 - Ogólnie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29039

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
tyle nieobecnosci tak wysokiej klasy piłkarzy to nie bylo chyba jeszcze na zadnej imprezie

ale nie dziwi mnie dlaczego to zjawisko stało sie faktem akurat teraz, nic co jest na duza skale nie dzieje sie bez przypadku.

przypadek bylby wtedy gdyby kontuzji dostalo 3-4 zawodnikow, a nie codziennie 3-4 Kalendarze ligowe, puchary sa coraz bardziej przeładowane, kiedys tyle sie nie grało, zawodnicy sa przemeczeni, do tego futbol staje sie coraz bardziej siłowy, ostry, jak to wszystko bedzie dalej szlo w ta strone to za 4 czy 8 lat na kolejnych mundialach moze byc jeszcze wieksza plaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31364
Uważam, że wygra Holandia albo Argentyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Szkoda wielka że tak sie dzieje, chciałoby się zobaczyć jak najwięcej gwiazd w akcji.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
SPORT.TVP.PL

FIFA ma kłopot z najdroższymi biletami
Źródło: PAP

Dziś, 06.06.2010

Międzynarodowa Federacja Piłkarska (FIFA) skierowała do wolnej sprzedaży 38 tys. drogich biletów na rozpoczynające się 11 czerwca mistrzostwa świata w RPA. Karty wstępu kosztują od 200 do 300 dolarów i były przeznaczone dla wielkich korporacji.

Bilety na turniej nie sprzedają się tak dobrze, jak oczekiwano. Dotyczy to też tych najdroższych, które zwyczajowo były rozprowadzane wśród organizacji biznesowych. Nabywców nie znalazło aż 38 tys. pakietów, dających prawo do miejsca w loży i powitalnego drinka. FIFA tłumaczy to światowym kryzysem ekonomicznym.

Z drugiej strony FIFA zamierza sprzedać za zaledwie 20 dolarów 15 tys. wejściówek na najgorsze miejsca, blisko murawy i z nie najlepszym widokiem na boisko.

Oba rodzaje biletów – te najdroższe i najtańsze – będzie można kupić tylko za gotówkę w oficjalnych kasach FIFA w RPA. Nie ma wśród nich kart wstępu na mecz otwarcia, półfinały, finał i wszystkie spotkania z udziałem zespołu RPA.


Troche mnie to smieszy.
Zrobili mundial na koncu afryki w kraju pelnym prostytutek, z zagrozeniem kradzieza na 90% a smiercia na 10%, pelnym tubylcow, to czemu oni sie dziwia.

mysle ze kryzys nie obejmuje takich imprez, w kwestii sprzedazy wejsciowek..

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
Hiszpania - Szwajcaria handi 0:2 typ 1
Hiszpania - Honduras handi 0:2 typ 1
jak myślicie? zamierzam sporo postawić na taki kupon. ja myślę że wejdzie a Wy?

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Z tą Szwajcarią to nie wiem, oni obronę mają niezłą, zbyt wielu goli nie tracą. Wczoraj zremisowali z Włochami 1:1. A Hiszpanie nie wiadomo czy np prowadząc 2:0 będą za wszelką cenę dalej atakować.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ja bym tego nie stawiał

a stawiacie coś na zwycięsce MŚ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492
Co do zwycięzcy, to Hiszpania/Argentyna wg. mnie, ale jeśli miałbym coś postawić to na Argentyne.

Never give up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
dzieki Panowie, w takim razie, z Hondurasem handi 2:0, ze Szwajcarią z handi 1:0, mam nadzieje że wejdzie

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
mnie kusi żeby postawic na Holandie że wygraja,w toto jest wysoki kurs nawet-13 pln

sixth za ile ten kupon puszczasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstraklasa 2010/11 ile zespołów w pucharach?

Następny temat

Proszę o pomoc

WHEY premium