15 czerwca 2010
16:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Portugalia (Port Elizabeth) TVP 2
20:30 Brazylia - Korea Północna (Johannesburg) TVP 1
20 czerwca 2010
20:30 Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej (Johannesburg) TVP 1
21 czerwca 2010
13:30 Portugalia - Korea Północna (Cape Town) TVP 1
25 czerwca 2010
16:00 Portugalia - Brazylia (Durban) TVP 2
16:00 Korea Północna - Wybrzeże Kości Słoniowej (Nelspruit) TVP Sport
Składy:
BRAZYLIA:
Bramkarze: Julio Cesar (Inter Mediolan), Doni (AS Roma), Heurelho Gomes (Tottenham Hotspur)
Obrońcy: Maicon (Inter Mediolan), Daniel Alves (FC Barcelona), Michel Bastos (Olympique Lyon), Gilberto (Cruzeiro), Lucio (Inter Mediolan), Juan (AS Roma), Luisao (Benfica Lizbona), Thiago Silva (AC Milan)
Pomocnicy: Gilberto Silva (Panathinaikos Ateny), Felipe Melo (Fiorentina), Ramires (Benfica Lizbona), Elano (Galatasaray Stambuł), Kaka (Real Madryt), Julio Baptista (AS Roma), Kleberson (Flamengo), Josue (VfL Wolfsburg)
Napastnicy: Robinho (Santos), Luis Fabiano (Sevilla), Nilmar (Villarreal), Grafite (VfL Wolfsburg)
PORTUGALIA:
Bramkarze: Eduardo (Braga), Daniel Fernandes (Iraklis Saloniki), Beto (FC Porto)
Obrońcy: Miguel (Valencia), Paulo Ferreira (Chelsea), Ricardo Carvalho (Chelsea), Bruno Alves (FC Porto), Rolando (FC Porto), Ricardo Costa (Lille), Duda (Malaga), Fabio Coentrao (Benfica Lizbona)
Pomocnicy: Pedro Mendes (Sporting Lizbona), Pepe (Real Madryt), Tiago (Atletico Madryt), Deco (Chelsea), Raul Meireles (FC Porto), Miguel Veloso (Sporting Lizbona)
Napastnicy: Simao Sabrosa (Atletico Madryt), Danny (Zenit Sankt Petersburg), Liedson (Sporting Lizbona), Hugo Almeida (Werder Brema), Cristiano Ronaldo (Real Madryt), Nani (Manchester United)
WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ:
Bramkarze: Boubacar Barry (Lokeren), Aristides Zogbo (Maccabi Netanya), Daniel Yeboah (ASEC Abidjan)
Obrońcy: Souleymane Bamba (Hibernian), Arthur Boka (VfB Stuttgart), Guy Demel (Hamburg SV), Emmanuel Eboue (Arsenal), Steve Gohouri (Wigan Athletic), Siaka Tiene (Valenciennes), Kolo Toure (Manchester City), Benjamin Brou Angoua (Valenciennes)
Pomocnicy: Jean-Jacques Gosso Gosso (AS Monaco), Abdelkader Keita (Galatasaray Stambuł), Emmanuel Kone (International Curtea Arges), Gervais Yao Kouassi (Lille), Christian Koffi Ndri (Sevilla), Cheik Ismael Tiote (Twente Enschede), Yaya Toure (Barcelona), Didier Zokora (Sevilla)
Napastnicy: Aruna Dindane (Lekhwiya), Seydou Doumbia (Young Boys Berne), Didier Drogba (Chelsea), Salomon Kalou (Chelsea)
KOREA PÓŁNOCNA:
Bramkarze: Kim Myong-gil (Amrokgang), Kim Myong-won (Amrokgang), Ri Myong-guk (Pyongyang City)
Obrońcy: Cha Jong-hyok (Amrokgang), Nam Song-chol (April 25), Pak Chol-jin (Amrokgang), Pak Nam-chol (Amrokgang), Ri Jun-il (Sobaeksu), Ri Kwang-chon (April 25), Ri Kwang-hyok (Kyonggongop)
Pomocnicy: An Yong-hak (Omiya Ardija), Ji Yun-nam (April 25), Kim Kyong-il (Rimyongsu), Kim Yong-jun (Pyongyang City), Mun In-guk (April 25), Ri Chol-myong (Pyongyang City), Pak Nam-chol (April 25), Pak Sung-hyok (Sobaeksu)
Napastnicy: An Chol-hyok (Rimyongsu), Choe Kum-chol (April 25), Hong Yong-jo (Rostov), Jong Tae-se (Kawasaki Frontale), Kim Kum-il (April 25)
Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2010-06-07 18:54:45
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]