Chris nawet jeżeli masz wolny metabolizm to powinieneś zwiększyć ilość węglowodanów, bo 3g/kg wagi ciała to za mało przy budowaniu masy, możesz dołożyc więcej białka to przyspieszysz troche metabolizm.Pokombinuj troche ,poza tym na masie zawsze troche się tyje.
Ja też ważyłem 81-2kg przez jakieś 4-5 miesięcy, po przejściu z treningu typowo masowego na siłowy od razu zacząłem znów rosnąć,zacznij zmieniać okresowo liczbę powtórzeń ,a zobaczysz efekty.
Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 19:36:04
Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 19:41:42
Ja też ważyłem 81-2kg przez jakieś 4-5 miesięcy, po przejściu z treningu typowo masowego na siłowy od razu zacząłem znów rosnąć,zacznij zmieniać okresowo liczbę powtórzeń ,a zobaczysz efekty.
Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 19:36:04
Zmieniony przez - Superman w dniu 2001-10-03 19:41:42