SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bieganie grubego.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
Mam 19 lat, 100 kg wagi z tego mięcha ze 80 kg i chcę trochę spalić tłuszczu. Trening siłowy mam 3 razy w tygodniu. Chcę biegać 5 razy w tygodniu tak od 3,5 do 7 km zależy od dnia. Przeglądałem w wyszukiwarce i ****ica mnie bierze bo każdy pisze inaczej. Chodzi mi o porę biegania. Jem 3 posiłki dziennie i wspomagam się białkiem gaspari:
- 9:00 śniadanie,
-13:00 białko,
-15:00 przedtreningowy,
-18:15 potreningowy,
-23:00 białko

Planowałem rano na czczo, ale połowa osób mówi że nie można tak.

To kiedy? Proszę o odpowiedź.

Cele nie marzenia.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Zależy po czym chcesz biegać, jesli po asfalcie/betonie/kostce brutkowej/innej twardej nawierzchni to ja bym sobie darował bo mozesz stawy rozwalić.

Na początku proponowałbym zrzucić trochę wagi, jakiś rower/basen a potem zacząć biegać i nie na czczo.


Pzdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1497
I drogi kolego jakaś konkretna dietka 6-7 posiłków a nie 3 + chemia w postaci sztucznego białka

Wódka 25zł Kieliszki 5zł spojrzenie matki gdy wracasz do domu-bezcenne :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
Drogi kolego ja chcę schudnąć. Z reszta nie wiem gdzie bym te posiłki wrzucił jak głodny nie chodzę po tych trzech. Nie ma mowy. Ewentualnie mógłbym je podzielić.

Co do stawów. Będę biegał po lesie (90% pętli), trochę po kostce. Stawy mam w miarę mocne. 2 ostatnie lata grałem w ręczną. Rowerem tez sporo jeżdżę.

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 21399 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
To, że chcesz schudnąć nie oznacza że masz się głodzić.

Jak chcesz z tym bieganiem ale na czczo to bym raczej nie polecał.


Pzdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
Naczczo nie ma potrzeby...

rozbij sobie posiłki na 5/6 mniejszych

jedź węgle tylko w posiłkach okołotreningowych
w każdym posiłku duża porcja białka
+ zdrowe tłuszcze
+ warzywa

nie staraj się na siłę obcianac zbyt duzej liczby kalorii



zapoznaj się z tymi tematami:
https://www.sfd.pl/Trening_wspomagający_redukcję__post_konsultacyjny-t474855.html

https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html


Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2010-05-28 15:38:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1114
Wiem, że to nie jest dział odżywianie, ale korzystając z okazji:

Rano: płatki owsiane+mleko+kakao prawdziwe+wiórki kokosowe+łyżeczka cukru do smaku

pomiędzy: białko gaspari(25 g na czysto)

Przed treningiem: byle jakie węgle, chyba że mam dobry obiad(nie zupe)

Po treningu: carbo po 45 min tuńczyk/pierś kurczaka+ ryż

Na noc: białko gaspari(25 na czysto białka)

Cele nie marzenia.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 5491 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 48122
strasznie kiepsko...

wysłalem Ci linki żebyś się nim zasugerował i coś w tej diecie zmienił...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska na mase do oceny

Następny temat

Gorna klatka nie rosnie

electro
Polecane artykuły