SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kostki dłoni - co z nimi?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
na początku miesiąca rozbiłem sobie rękę na czymś twardym, rano obudziłem się ze spuchniętą łapą. pomyślałem sobie, że zwykła opuchlizna - posmarowałem altacetem i poszedłem spać. na następny dzień rano było to samo, więc wybrałem się do lekarza, on dał mi skierowanie na prześwietlenie. zrobiłem, spojrzałem na to zdjęcie i wszystko wydawało się być w porządku i na swoim miejscu. minęło 10 dni, opuchlizna dopiero zeszła z ręki, ale jest jeden defekt...w palcu serdecznym przy wyprostowanej ręce nie wyczuwam kostki - przesunęła się chyba o jakiś 1cm do tyłu...zarejestrowałem się dzisiaj do lekarza rodzinnego żeby dał mi skierowanie do chirurga i dopiero jutro będę mógł się tam zarejestrować. zobaczcie na foty i powiedzcie czy będą to nastawiać, łamać, czy cokolwiek. i czy będę mógł jeszcze kiedyś na 100% wykorzystywać tą dłoń do boksowania.

http://img692.imageshack.us/i/20100518012.jpg/

http://img198.imageshack.us/i/20100518014.jpg/ 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 3602 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38012
mhahahaha druga fota wygrala:D:D chciales przykozaczyc i skale rozwalic?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
w sumie to nie pamiętam co chciałem rozwalić ;) mniejsza o to...
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Na moje to za miesiąc będziesz miał normalne dłonie.

Ale do lekarza idź.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10667
nic ci nie bedzie tez tak mialem po jakim czasie wroci do normy ;]

Aut vincere, aut mori...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja kiedyś myślałem,że opuchlizna mi zejdzie,a okazało się,że napier..ałem na treningach z połamanymi kostkami śródręcza przez tydzień.Odwiedziny lekarza,to jedyna rada.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61
Byłem dzisiaj u chirurga. Powiedział, że nic nie połamałem, a to twarde wystające pod skórą dłoni to blizna :/ Chociaż jak wyprostuję rękę to na palcu serdecznym w ogóle nie czuje kostki...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5125
też kiedyś po uderzenia w ściane spouchły mi kostki ale jakoś się tym nie przejąłem, kilka dni i wszystko było ok :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41203
kup jakąś maść typu altacet,polewaj zimną wodą i czekaj-to jedyne co możesz zrobić.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
okłady z lodu 3/4 razy dziennie zeby opuchlizna zeszla

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rosyjska Szkoła boksu

Następny temat

skostnienia w błonie międzykostnej goleni

electro
Polecane artykuły