Witam.Mam prośbę,abyście mi doradzili co zrobić by ujędrnić ciało. Mam 158 cm wzrostu i 53 kg.Od wielu lat stosowałam diety,a dokladnie głodowki,czym zaburzylam swoj system odzywiania,i zryłam psychikę.Wyszlam już prawie z tego,ale popadalam z jednej skrajnosci w drugą-albo nie jadlam albo sie objadalam,i tak non stop.A chcę w koncu życ normalnie.Próbuje trenowac brzuch,wczesniej robilam to 5 dni w tyg,ale zbyt mnie to meczylo.Teraz robie 4 razy w tyg,co o tym sadzicie-odpowiednia ilośc? I bardzo zalezy mi na wysmukleniu ud,bo przez stepper na ktorym kiedys chodzilam godzinami rozbudowalam sobie miesnie i nie podobaja mi sie

Krzysztof Piekarz

.