SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

czy warto??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 157 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7773
czy warto dolaczyc do diety i odzywki bialkowej aminokwasy??

Tommy

Tommy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Bigger, to co mówisz to ja doskonale wiem.
Wiem że aminokwasy robi się z hydrolizatu WPC , zastanawiam się tylko czy do każdego rodzaju aminokwasów używa się WPC (które później poddaje się hydrolizie) o takim samym stopniu filtracji. Krótko mówiąc czy materiał wyjściowy jest zawsze taki sam.
Później oczywiście mogą być różne stopnie hydrolizy i to też swiadczy o jakości Amino. Pytanie tylko które są lepsze, które gorsze i czy można to stwierdzić na jakiejś konkretnej podstawie a nie tylko na deklaracjach producentów którzy i tak zawsze powiedzą ze ich są najlepsze.

SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8900
jaasne ze warto ja tak bralem kiedys amino anabol pq bierz 1 kapsulke na kazde 10 kg masy cialw w dni treningowe i podziel dawke tych kapsulek na pol na przed treningiem i po treningu,w dni nie trenigowe bierz tylko polowe rano czyli jak wazysz 100kg to bierzeszw dni treningowe 5 przed i 5 po treningu a w pozostale 5 kapsow

Malzo

Malzo

...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
BCAA owszem - bierz przed i po treningu.

-= light =-
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
aminokwasy całodzienne to ostatnia rzecz na której warto myślec...
najpierw dieta, odżywka białkowa, gainer, ewentualnie kreatyna, glutamina, BCAA, HMB i dopiero na koniec aminokwasy...
Aminokwasy to jeden wielki wymysł producentów chcących wydrenować z klientów kasę!!!
Wielka ściema!!!

To nic innego jak białko (jak z odżywki białkowej) tyle ,że upakowane w tabletkę i z cena 3 razy wyższą!!!

nie dajcie się oszukac!!!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6143
zgadzam sie ze zwierzem , kiedys zulak okreslil je jako wielkie gowno , a w tym stwierzdeniu nie moglby miec chyba zadnego interesu

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6143
a zaznaczam ze pisalem o calodziennych

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
a ja sie nie zgodze z tym stwierdzeniem..

aminokwasy o ile sa dobrej jakosci , np. robione z izolatu serwatki to sa bardzo przydatne w budowaniu miesni...
po pierwsze z uwagi na to ze sa czesciowo przetrawione i sa w postaci wolnej orgaznim nie zuzywa na ich metabolizowanie duzej ilosci energii przez co nie nasilaja stanu termogenicznego ktory wystepuje u ektomorfikow jedzacych wiecej bialka...wniosek ze mozna jesc wiecej bialka nie zwiekszajac ogolnej liczby kalorii z ww i tluszczy...

po drugie aminokwasy podane przed jedzeniem zwiekszaja jego BV co podnosi wykorzystanie bialka z tego posilku...

po trzecie z uwagi na to ze sa bardzo latwo i praktycznie calkowicie przyswajalne mozna powiedziec ze dostarczaja 2x wiecej bialka niz normalne jedzenie...

po czwarte: podane w odpowiedniej porze moga podnosic naturalne zasoby niektoorych hormonow..


...Don't push me cause I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17763
Wszystko zalezy od tego na co Cie stac... Ja osobiscie zawsze najpierw kupilbym bialko i kreatyne. Ale czy to gowno..? No chyba nie do konca..
Z tym podnoszeniem BV..hmm..no coz. A co jesli akurat podane BCAA (rozgalezione aminokwasy) spowoduja zaburzenie rownowagi aminogramu bialka z odzywki? Producenci raczej staraja sie tak przygotowac odzywke zeby znalazly sie tam rozne bialka dobrane w dobrych ilosciach wzgledem siebie.Dodawanie moze pomoc,ale czy zawsze?
BCAA moga robic za zrodlo energii otatecznie..ale czy nie jest to zbyt droga energia?
Faktycznie niektore aminokwasy moga nieznacznie podnosic poziom pewnych hormonow np. hormonu wzrostu- arginina z tego co pamietam,ale nie chce klamac..
Ogolnie, moim zdaniem jesli masz kase to warto o nich pomyslec.Ale zawsze na ktoryms tam miejscu,po bialku i kreatynie.

gall

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
mowilem o podnoszeniu BV w posilku a nie odzywce...


...Don't push me cause I'm close to the edge, I'm trying not to lose my head...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 46 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17763
Racja!! Sorry.Zle przeczytalem. A z pozywieniem rzeczywiscie moze tak byc.
A to ciekawe: "Nastepna wiadomosc mozesz wyslac...." hihi
Czy to uprzykrza zycie w ten sposob, zeby oplacic abonament?

gall

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32149
misoo...niestety ale tak nie jest.
twierdznie o nakładach energii jest błędne...niezaleznie w jakiej formie dostarczysz białko to i tak zostanie ono w 100% rozłożone na aminokwasy.
Czas wchłaniania także nie jest wcale taki pewny, serwatka w postaci proszku zmieszanego z wodą duzo szybciej jest poddawana działaniom enzymów proteolitycznych, niz tabletka aminokwasowa ,w której musi jeszcze się rozpaść otoczka. Reasumując...aminokwasy to bzdura!!!

oczywiście co innego BCAA...te polecam jak bajbardziej!!!

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!
członek-mafia.suple.hardcor.pl
Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o dibencozide magnum?

Następny temat

NUTREND WHEY GAINER 12%

electro
Polecane artykuły