Szacuny
1
Napisanych postów
128
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
4087
to pewnie wina jakiś alkaloidów w scorchu ponoć krzepliwość krwi zmniejsza kofeina a tak z innej beczki prywatnie czy państwowo prostujesz przegrodę nosową ?
Szacuny
3
Napisanych postów
50
Wiek
59 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
111
ja łykam teraz 1 kapsa 3 x dziennie, przejdę na 2 kapsy 3 x dziennie, po póki co śpię w ciągu dnia, albo tak reaguję na spalacze generalnie, albo to efekt reakcji na kofeinę, po której wiele osób zasypia, zamiast być pobudzonym.
Szacuny
0
Napisanych postów
14
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
284
mowiac lekarzowi co brales od razu wykonales brudna robote za niego i podsunalem gotową odp.
TomQ-MAG, lekarz się zapytał rodziców czy syn nie brał żadnych sterydów, bo krew mu nie krzepnie (no pewnie, jestem typowym koksem, lipo na klacie, tłuszcz na dole brzucha, szerokie plecy i grube otłuszczone bicepsy, tylko to nie od sterydów tylko od tego, że moje życie toczy się od komputera do siłowni). Później przyszli z tym do mnie, to przyznałem, że brałem spalacz Scorch. Wyniki były z dnia poprzedniego, w tym dniu je powtórzyli i już były lepsze (nie brałem wtedy spalacza, bo przecież leżałem w szpitalu). Więc czego to wina może być? Oprócz spalacza biore tylko leki na alergie :P
Jeżeli chodzi o tłuszcz to teraz tylko zielona herbata, czasem kawa i jogging w dni nietreningowe :)