W Amerykańskich mediach jest teraz głośno po tym, jak policja aresztowała Tito Ortiza pod zarzutem przemocy wobec jego żony, Jenny Jameson.
http://www.tmz.com/2010/04/27/jenna-jameson-tito-ortiz-beating-arrest-video/
Ta mówi, że jej nie pobił, tylko za bardzo... poszturchał. Potem że to "wife-beater", a Tito mówi, że jego żona to ćpunka i miała załamanie i chciał jej pomóc, ale nigdy jej nawet nie dotknął
Kurna, jak w serialu telewizyjnym, hehehe
Co o tym sądzicie?
Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2010-04-27 19:02:53
http://www.tmz.com/2010/04/27/jenna-jameson-tito-ortiz-beating-arrest-video/
Ta mówi, że jej nie pobił, tylko za bardzo... poszturchał. Potem że to "wife-beater", a Tito mówi, że jego żona to ćpunka i miała załamanie i chciał jej pomóc, ale nigdy jej nawet nie dotknął
Kurna, jak w serialu telewizyjnym, hehehe
Co o tym sądzicie?
Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2010-04-27 19:02:53
Wesoły wegan :)
Krzysztof Piekarz
