Ahh, widzę, że edukacja autora idzie pełną parą.

Jeszcze niedługo i nawet diete mu rozpiszecie.

No ale jezeli macie chęci to w sumie dobrze z waszej strony.

Niemniej jednak.....widzę tutaj brak takich podstaw, że wystarczyłoby poczytać to i owo i już by nastąpiła zmiana poglądów.
A co do dołu brzucha to obciążenie jakoś da radę dodać, choć mało komfortowe

z tymże należy się zastanowić, czy aby na pewno można dodać to obciążenie-wiele osób nie robi pełnego zakresu ruchu....jezeli chodzi o o wznosy nóg of course....
Co do allahów, to zgadzam się, że najlepsze ćwiczenie, jezeli chodzi o
trening brzucha z obciążeniem, bo można w komfortowy sposób dorzucić spory opór [co do autora-patrz tylko na technike, czy ćwiczenie robisz"brzuchem", czy uginasz całe ciało, bo to błąd, a wiele osób tak właśnie robi niestety....Ruch powinien zachodzić tylko w "brzuchu", tors idzie w dół ale reszta ciała jest nieruchoma].
Zmieniony przez - MOREPOWER w dniu 2010-04-15 23:41:15