SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jakie suple na 4 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 16 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
tQX **** dupku 17lat 35 w bicu zal ja mam 15 i 36 <lol2>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 6 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15646
ty franek tylko że to nic nie robi że ma 17 lat i 35 w łapie bo taki może w********ć takiemu co ma 45 jak się potrafi lać dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11422
franek jestem pod wrazeniem twojej tężyzny fizycznej mówie ci stary daj se spokój
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 16 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
nie jej juz koksów 2 mies ni z 2 lata nie bede wezme sie za miche
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
Franek Dla Twojej Pieknej Dupkowosci mam 35 w bicu miezone 1.5 roku temu ;)Tylko ze ja mierzylem to po przeriwe bez odzwyek :) I nie wierze ze ty masz 36 Bo jak widze twoje Rece na naszej klasie to ja mam takie przedramie wiec co pierd... Wstaw swoja reke ja moge zrobic teraz zdejcie i wstawic swoja wiec sie opanuj dzieciaku ty sie nadajesz w szachy z tymi miesnami i wielkosc miesnia nie oznacza sily. Ciacho ale klata ;d szkoda tylko ze to jest robione pod swiatlo pamietaj Obwud bicepska mozna oszukac na forum w necie itd ale nie na zywo :) Pozdrawiam i Wez "Spierl..." Jak radzilem to tez pomaga na bol glowy :)

Tak w nawiasie patrze na twoj biceps i moj kolega ma identyczny a jesli nie to bardzo podobny i on ma rozmiar 30 przy napieciu wiec nie ******* nam tutaj ze masz 36 Pozdrawiam

A i wzioles pod uwage ze jestes o 12 cm nizszy :) ? Kazełku ?? Wzrost ma duzo do gadania czym wyzszy tym miesien duzej rosnie :) Najpierw Wiedza potem teoria na koncu praktyka !! Ty zaczoles od konca i potem bd zalowac :)

JESZCZE TEN kolczyk Stary ;p kup sobie szminke wiecej chlopaków wyrwiesz zastanow sie nad soba potem psiz na forum

Zmieniony przez - tQx w dniu 2010-03-31 22:53:57

Zmieniony przez - tQx w dniu 2010-03-31 22:55:41

Zmieniony przez - tQx w dniu 2010-03-31 22:59:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 16 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
żal 36 po co miałbym kłamać dużo moich kumpli z siłki tom potwierdzi bo sami mierzą czasem no to ile teraz masz w bicepsie 38 ja jak będe miał 18 lat i dobrze pójdzie to bede miał 42cm !! a chłopcót to tobie zostawie !!;/
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 274 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1683
Po pierwsze to popraw ortografie szkoda ze ja mam kolo 35-36 I jak patrzylem na twoja to jest troche mniejsza :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 16 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
gadaj se co chcesz !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11422
a jak jak bede miał 100 lat to bede miał w bicu chyba z 3 metry opanuj sie człowieku i głupot nie pisz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 16 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 504
dobra już koniec tematu teraz będę jechał na sucho a gdzieś za rok sobie kupie coś
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza leprza odrzywka

Następny temat

Dieta a pompa

electro
Polecane artykuły