SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jakie suple na 4 cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
noo to ile mi radzicie miec białka węgli tłuszczu w dziecie g na dzin to diete zmodyfikuje kiedy mam kupic cell pump najwczesniej i czy teraz zamiest cell mump moge kupic białko albo gainera czy v=carbo co mi radzicie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
to kiedy mam najwczesniej jesc cell pump i czy moge kupic teraz sobie białko gainera czy carbo ?? moge teraz jesc białko czy też nie
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
TA moja wyzej napisana wypowied zbyla skierowana do pana wszechwiedzącego Cezaruozo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
Dzieki za poprawne napisanie mojego przydomku, jednak następnym razem poproszę Pana z dużej litery, wszechwiedzący może zostać.

Przepraszam, popełniłem błąd, myślałem, że to inny temat, a tu faktycznie chodzi o 4 cykl, moje niedopatrzenie, mea culpa.

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
powiecie mi co kupic czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Masz jeszcze czas na suplementy masz dopiero 15 lat,ja pierwsza odzywke kupilem jak mialem podajze 18 lat.Jestes mlody rosniesz wiec wykozystaj narazie swuj potencial bez odzywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
nawet białka to jest tylko na uzupełnienie diety ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Ja juz napisalem to co mialem napisac,jak juz tak chcesz to białko mozesz osbie kupic ale zrozum wreszcie odzywka to tylko dodatek liczy sie co zjesz i ile.Wiec cos o tym bo cwicze juz 8 lat a zaczynyłem ważac zaledwie 70 kil i w bicepsie tez mialem tak jak ty z 30cm.A doszedłem obecnie do 100 kil w bicepsie 48 ,wyprobowalem duzo odzywek i suplementow i z ręką na sercu moge powiedziec ze bez odpowiedniego treningu i odpowiedniego odzywiania nic one nie są warte.Wydaj ta kase na jedzenie na odzywki przyjdzie czas lecz to tylko dodatek i duzo niedają jak wogole cos dają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 504
okk :P ja mam teraz w bicepsie 36cm klatka 106cm tylko biało kupie a cell pump se zjem gdzies za rok będę już mógł ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza leprza odrzywka

Następny temat

Dieta a pompa

WHEY premium