SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DO DORADCÓW PYTANIE O GLUTAMINKĘ

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4849

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Kupiłem sobie glutaminę i chce ją zażywać przede wszystkim w celu pobudzenia wydzielania hgh. W związku z tym powinienem brać przed snem 10gr czy wystarczy 5gr? I czy opłaca mi się ją tylko tak przyjmować?(czy wystąpi również jakieś jej działanie antykatoboliczne czy występuje ono tylko gdy się ją zażywa po treningu?)

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Aha i jeszcze nie wspomniałem o cenie tego produktu -----300 zł JEDNYM SŁOWEM PRZEGIĘLI NA MAXA ale czy to chociaż coś daje?(podobno najlepiej to przyjmować cyklicznie-tzn przez ok 3 miechy i przerwa a potem znowu)...

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Spozywanie glutaminy nie prowadzi do jakiegoś spektakularnego wydzielania hormonu wzrostu. To doskonały antykatabolik i środek wspomagający przyrost tkanki mięśniowej. Według mnie porcje 10g korzystniej rozłozyc na dwa razy np. 5g po treningu i 5g przed snem

szukala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Wiem, że glutamina niepowoduje spektakularnego skoku wzrostu ale poprostu co mi zaszkodzi sobie ją brać przed snem-- stosowana przez jakiś czas może da jakikolwiek efekt.
A Ty negujesz całkowicie jej wpływ na wzrost?

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Aha i jeszcze mam 2 pytanka: czy brać ją też w dni bez treningowe w porach takich jak w treningowe?
Jak ją brać z białkiem np. przed snem?

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
relax, no coś Ty, absolutnie nie neguje brania glutaminy na noc! Po prostu źle mnie zrozumiałeś. To idealna pora na przyjęcie tego suplementu, jednak nie tyle w kontekscie jego wpływu na wzrost wydzielania hormonu wzrostu (chociaz ten proces także delikatnie zachodzi), co na jej działanie antykataboliczne. Jeżeli chcesz brać glutaminę i odzywkę bialkową to proponuje między tymi suplami ok. 30 min przerwy

szukala
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
w dni wole od treningów możesz postępować podobnie

szukala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
OK dzięki już wszystko jjjassne...

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak sie nie bierze glutaminy w dni nietreningowe, to moze sie to odbic niekorzystnie na jej dzialaniu ?




JESZCZE TU WROCE




Dzisiaj na obiad mam Biggos, wiec zyczcie mi smacznego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
Umm w sumie Mc zadałeś słuszne pytanie-to pozwoliło by zaoszczędzić troszkę tego dobrego specyfiku...Więc co o tym sądzi pan S. ?

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 468 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 6829
...Jednak wszystko niebyło jjassnee bo zastanawiam się jeszcze czy kiedy biore glute mam pić dużo wody. A w ogóle dlaczego na opakowaniu pisze żeby brać ją z cherbatą?

_Na każdym możesz się zawieść...Słuchaj tylko Boga i głosu serca_

YeeeeaHHaaaaaaaa!!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
LOL





JESZCZE TU WROCE




Dzisiaj na obiad mam Biggos, wiec zyczcie mi smacznego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Odżywki do chudnięcia....

Następny temat

Slawku i Darku - L-GLUTAMINA

electro
Polecane artykuły