SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki do chudnięcia....

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich, mam 17 lat i 75kg wagi, 182 wzrostu, wiec ze z opisu to wyglada na dobra proporce,ale tak nie ejst, mam trzoche brzuchola no i powiedzmy troche niebardzo klatke :P ( aha z wytrzymaloscia i kondycja u mnie jest w porzadku )

Chce zrzucic pare kg a dokladnie to zrzucic brzuch i tluszcz z klaty.
Co do diety to:
6.30 - musli na mleku +chudy twarog z jogurtem
9.30 - kanapka razowego z szynka
12.30 - kanapa razowego z szynka+serek wiejscki
15.30 - kurczak gotowany + troche ryzy+ jakies salatki
17.30 - bieganie w lesie (okolo 1h 5 razy w tygodniu)
18.45-19 - twarog z jogurtem i mlekiem lub jajeszcznica z 3 bialka
Co do treningu:
5razy/tydzien aeroby 50 min +1basen.

I teraz głowne pytanie
Jakie odzywki moge brac aby zchudnac efektywniej, zastanawialem sie nad l-karnityna i moze jakims fat burnerem czy czyms takim, prosze specjalistow o napisanie co bylo by dobre dla mnie (przypominam 17lat)i jak to zazywac (ile i kiedy, przed treningiem itp), aha jesli macie jakies korekty do diety to porsze smialo pisac

Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Proponuję Ci karnitynę + HMB.
Karnityna - 2 kaps. na ok. 20 min. przed posiłkiem poprzedzającym trening.
HMB - po 1 kaps. przed śniadaniem, przed treningiem, po treningu i przed snem.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tutaj podzielam opinię Sławka, jezeli angazujesz się w wysiłek taki jak biegi, powyższe suplementy bedą dla Ciebie idealne. Gwarantuje, ze jak dalej pociagniesz tą dietę i biegi oraz dołozysz l-karnitynę i HMB to za dwa miesiace nie poznasz się

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki a moglibysci po zarzucic dokaldnie ktore to sumplementy do kupienia i jak je brac dokladnie itp tak jak dla piecialatka krok po kroku :P


Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i jesli chcialbym zrezygnowac z tych suplementow po tych 2 miechach to bylby z tym jakis problem (wolal bym zrzucic teraz jakos tluszczyk a potem mzoe pobudowac troche amse jeszcze na jakims bialku i koneic z suplementami, no chyba ze jakies bialko albo cus co jest kompletnie bezpieczne)

Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Aural, Sławek napisał jak powinieneś to brać. Możesz te suplementy jak najbardziej odłozyc po dwóch miesiącach i zacząc okres budowania masy mieśniowej

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki to wszystko juz rozumiem a co do konkretnych suplementow to mowimy dokaldnie o tych:
http://www.sportatut.com.pl/catalog/product_info.php?products_id=49  HMB
http://www.sportatut.com.pl/catalog/product_info.php?products_id=34  KARNITYNA :)
Sorki za takie zadreczanie, ale powiedzcie mi juz tylko to i pedzie do sklepu :) aha i jeszcze jedna sprawa mam brac karnityne i hmb przed treningiem razem czy w ajkims odstepie czasu?


Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
HMB możesz brać przed treningiem, natomiast karnitynę proponuje ok. 2-3 godz przed planowanym wysiłkiem

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Karnitynę przed posiłkiem poprzedzającym trening, a HMB bezpośrednio przed treningiem.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki juz zakupilem sobie HMB i l-karnityne te co dalem do nich linki, jeszcze jedno ostatnie juz pytanko, cwicze te aeroby 5 razy tydzien a w sobote i niedizle mam trening od 12-14 (karate) to mam brac odzywki w weekend jak w normalny dzien czy wtedy jakos inaczej z tym? (wiec ze pewnie normalnie , ale kto pyta nie bładzi :P )

Capoeira - Najpiękniejsza walka, najniebezpieczniejszy taniec....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Tak, w niedziele i świeta jak ćwiczysz nie ma niestety ulg

szukala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

B12 jeszcze raz

Następny temat

DO DORADCÓW PYTANIE O GLUTAMINKĘ

WHEY premium