SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tyle aerobów i nic:( pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11440
witajcie.

mam 175cm i w związku z tym ze uprawiam narciarstwo biegowe duzo trenuję. Chciałem odsłonić sobie kratkę na brzuchu ale mimo aerobów nawet 4 razy w tygodniu nie udaje się! wszędzie zeszło a na brzuchu nadal warstwa która skutecznie przykrywa kratkę:(

co robić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43252
ułóż dietę i stosuj się do niej.
pzdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 98 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1204
j.w. pokombinuj z dietą- po pierwsze zmniejsz, lub obetnij węglowodany w diecie (a w to miejsce energię do treningów czerp z tłuszczów), a po drugie zwiększ spożycie białka.

Zmieniony przez - endron w dniu 2010-02-25 23:41:41
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12110
keicam666 - rozumiem ze aeroby nawet 4 razy w tygodniu to jest duzy wydatek energetyczny tak ?? :)
A wiec krotko i zwiezle:

1 kwestia - Bez diety żadnym sposobem nie odslonisz "kratki".

2 kwestia - Skoro trenujesz narciarstwo biegowe to aeroby to najgorsza forma osiagnia twojego celu poniewaz Twoj organizm jest bardzo dobrze zaadoptowany do tego rodzaju wysilku i jest napewno bardzo sprawny w wykonywaniu go i kompletnie nieskory do spalania duzych ilosci energii podczas jego wykonywania.Bardzo dobrym przykladem powyzszego przypadku sa np. triathlonisci ktorzy biegaja ogromne dystanse i w 50 % maja brzuchy i ciala w niczym nieprzypominajace "wyrzezbionych atletow".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2139
Zgadzam się z Piorunosem.
i od siebie: utnij węgli, zwiększ tłuszcze i białka i interwały polecam.

Zmieniony przez - calafior w dniu 2010-03-01 15:17:58

Zły chłopak

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 305 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11440
dzięki chłopaki!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 769
tylko trening interwałowy...HIIT tu pomoże
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielka prośba do mawashiego:)

Następny temat

Potrzebuje rady w sprawie treningu

electro
Polecane artykuły