Mam zamiar dodawać ciężar co tydzień, a ćwiczę 3x w tyg FBW.
I jak ma się kształtować progres w takich ćwiczeniach jak wyciskania na ławce, mc a jak np. w uginaniu ramion ze sztangielkami, lub wyciskaniu hantli na barki?
Czy np 1,25 kg będzie dobrze? Czy lepiej np. dodawać 2,5 kg co tydzień?
Zmieniony przez - agent_xxl w dniu 2010-03-07 22:06:39
I jak ma się kształtować progres w takich ćwiczeniach jak wyciskania na ławce, mc a jak np. w uginaniu ramion ze sztangielkami, lub wyciskaniu hantli na barki?
Czy np 1,25 kg będzie dobrze? Czy lepiej np. dodawać 2,5 kg co tydzień?
Zmieniony przez - agent_xxl w dniu 2010-03-07 22:06:39
Krzysztof Piekarz