wietam, mam małe pytanie z tego co wiem to po treningu trzeba uzupełnić glikogen pijąc węgle proste(carbo) ale teraz właśnie nie wiem ponieważ zaczynam brać Storma rano i po treningu i tu własnie problem czy bezpośrednio po treningu pić Storma+10g aminokwasów a carbo kiedy wypić czy moze wszystko razem.?
I will be big...
Krzysztof Piekarz