SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Być chódszy i umieśniony

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Witam chciałbym o plan dla trzynastolatka na mięsnie bo sam nie
umiem znajśc dla siebie.
no i pytanko czy 48 kg przy zwroscie 1,54m to dobbrze?

Zmieniony przez - dawcioa4xd w dniu 2010-02-27 18:48:21

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Chodzi o to bym był chudy i umięsniony

:)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44430
W tym wieku za wcześnie na siłownie, Twoje ciało jeszcze się rozwija, uprawiaj sport np. graj w gałę czy biegaj, możesz ewentualnie podciągać się na drążku i robić pompki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2942
Hmmm mam ten sam problem...
mam 16 lat waze 72 kg wzrost 172(mniej wiecej bo dawno sie nie mierzylem)
Jestem dosc dobrze zbudowany..ale chciałbym spalic troche tłuszczu z brzucha... jakies rady??

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Robić brzuszki to napewno.
mój brat to wazy80 k przy zwroscie 178cm
ale muskuły ma wielkie :P

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1760
Za wczesnie na spotkanie z silownia.Pompki,drazek,pilka nozna,bieganie i basen to chyba najlepsze rozwiazanie w tym wieku. Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 189 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1760
A co to wymiarow to zmienia sie one na pewno,szkielet meżczyzny rozwija sie ponoc do 21 roku zycia,wiec masz szmat czasu ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2214
"pierf" to Ty do szkołu idź i się ortografi naucz, to wtedy napewno nie będziesz "chódszy"

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11
Tys nie badz taki skubaniec bo na ortografie nie patrza ale na styl...

:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 151 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2942
k_k_k ? to do mnieo tym że za wcześnie ?xD uważam ze mając 16 lat można zacząć ćwiczyć na poważnie..wcześniej ćwiczyłem sezonowo i nie dużo..a i tak dobrze wyglądam jednak chciałbym zrzucić na wadze..lub przy niej zostać ale z wieksza masa mięśniową a nie tłuszczem

Zmieniony przez - BYKUone w dniu 2010-02-28 20:35:00

Chuligańskie życie!! przemocy świat, wal mocno w morde, będziesz coś wart..<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na drązku

Następny temat

Czy nie za dużo?

electro
Polecane artykuły