Witam
Tylko od razu nie bijajcie
moglibyscie doradzic cos na zrzucenie kg dla kobiety? A dokladnie dla mamy
Bo nie wiem jaka jej diete ulozyc i jakis trening bez obciazenia czy moze z lekkim obciazeniem bo sama dita tu nic nieda nie
Wiec prosze(najlepiej o ulozenie bo nie wiem jak sie za to zabrac) lub jakies linki do tematow jak ulozyc taki plan bo to bedzie bardziej taki fitness moze, niewiem wiec prosze o pomoc. I jakas dite tez. Na wiosne to ona jezdzi na rowerze ok. 30km raz na tydzien, bo czesciej nie ma czasu.
Waga: ok. 85-90kg
Wzrost: ok. 158cm.
Z gory dzieki i pozdro
Tylko od razu nie bijajcie
moglibyscie doradzic cos na zrzucenie kg dla kobiety? A dokladnie dla mamy
Bo nie wiem jaka jej diete ulozyc i jakis trening bez obciazenia czy moze z lekkim obciazeniem bo sama dita tu nic nieda nie
Wiec prosze(najlepiej o ulozenie bo nie wiem jak sie za to zabrac) lub jakies linki do tematow jak ulozyc taki plan bo to bedzie bardziej taki fitness moze, niewiem wiec prosze o pomoc. I jakas dite tez. Na wiosne to ona jezdzi na rowerze ok. 30km raz na tydzien, bo czesciej nie ma czasu.
Waga: ok. 85-90kg
Wzrost: ok. 158cm.
Z gory dzieki i pozdro

Krzysztof Piekarz