SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Prosze o pomoc!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17870
Witam
Tylko od razu nie bijajcie
moglibyscie doradzic cos na zrzucenie kg dla kobiety? A dokladnie dla mamy Bo nie wiem jaka jej diete ulozyc i jakis trening bez obciazenia czy moze z lekkim obciazeniem bo sama dita tu nic nieda nie
Wiec prosze(najlepiej o ulozenie bo nie wiem jak sie za to zabrac) lub jakies linki do tematow jak ulozyc taki plan bo to bedzie bardziej taki fitness moze, niewiem wiec prosze o pomoc. I jakas dite tez. Na wiosne to ona jezdzi na rowerze ok. 30km raz na tydzien, bo czesciej nie ma czasu.
Waga: ok. 85-90kg
Wzrost: ok. 158cm.
Z gory dzieki i pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10210
Areoby Dieta na - Kaloryczny

A mama nie ma problemów z tarczyca?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17870
nie ma
Dieta na-kaloryczny? O co biega?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2353
- musi jeść mniej niż ma zapotrzebowanie organizmu .

Nauczmy się śmiać z samych siebie, a będziemy mieć niezły ubaw do końca życia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17870
Mniej niz ma zapotrzebowanie... Czyli ile gdzies tak zmniejszyc kcal?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2353
100 albo 200 , nie ma jakiejś dokładnie wartośći , może też ćwiczyć (robić więce aerobów ) zamiast jeść mniej i waga pójdzie w dół

Nauczmy się śmiać z samych siebie, a będziemy mieć niezły ubaw do końca życia ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17870
Ok dzieki za pomoc.SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10210
Unikać Słodyczny DO kawy Oglonie zdrowo sie odzywac ale z tym ujemnym bilansem kalori i do tego areoby i powinno byc ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ważne pytanie

Następny temat

Plan treningowy do oceny i poprawy.

electro
Polecane artykuły