SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

7 miesięcy ćwiczeń na siłowni - brak efektów (duży temat)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Niestety, przerwa w siłowni trwa nadal. Piasek w nerkach daje się we znaki.
Trening siłowy pogarsza sprawę, szczególnie trening nóg i pleców.


Mój plan jest następujący. Daruję sobie siłownię do maja, a przez ten czas (by go nie marnować) wezmę się za ostrą redukcję. Faktycznie nie mam nic do stracenia, bo moje rezultaty były na tyle małe, iż nie muszę bać się o spadki sił.


Plusem takiego rozwiązania jest oczywiście bardziej ludzka, zgrabna sylwetka oraz mniejsza ilość kalorii do dostarczenia podczas budowania mięśnia.


Według mnie ma to dosyć spory sens. Potrzebuję jednak rady do jakich wartości zejść podczas redukcji (białko, węgle, tłuszcz) i prosiłbym o przykładowe rozplanowanie posiłków, bądź pomoc przy ułożeniu diety.


Trening aerobowy odbywał by się w godzinach 16-20 - około 50 minut spokojnego biegu (mam fatalną kondycję, szybko się męczę).


PRZYPOMINAM:


Waga: jakieś 75 kilo
Wzrost: 176 cm
Wiek: 18, w kwietniu 19.
Typ budowy: ekto ze skłonnością do otłuszczania brzucha i ud


Wysiłek: aeroby 2-3 razy w tygodniu.
Kcal w ciągu dnia: w każdym kalkulatorze inaczej wychodzi :-/


Moja propozycja posiłków:


1. Jaja + płatki owsiane
2. Chelb razowy, szynka indycza
3. Pierś z kurczaka, makaron razowy
4. Przed treningiem - Pierś z kurczaka + oliwa z oliwek
5. Po treningu - tuńczyk w wodzie, sosie własnym bądź pierś z kurczaka, warzywa
6. Ser twarogowy lub białko Ostrowia + oliwa z oliwek


Proszę jeszcze raz o propozycje: węgle, białko, tłuszcz...

Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Czy z takiego szajsu mam możliwość do końca lutego zrobić płaściutki brzuch?







Zapomniałem jeszcze zapytać... czy trening brzucha (brzuszki, podciąganie nóg w zwisie) ma jakiś sens podczas redukcji, kiedy mam ujemny bilans kcal?

Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Odświeżam, zależy mi na szybkiej poradzie.
1

Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2039
ja się nie wypowiadam bo redukcja czegoś czego nie ma to bzdura. Przy tej wadze, przy brzuchu którego nie ma - nie ma też czego redukować. Tyle z mojej strony.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 50 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 253
Dla mnie jednak jest go sporo - może na fotkach tego nie widać, Maciuś wielki jak cholera. Z resztą waga mówi sama za siebie. 75 kilo przy szczupłych kościach i mizernym umięśnieniu.

Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2039
75 kg to nie tak dużo.nie wiem chłopie, rób co chcesz. Ja radzę oczyścić dietę, przystosować do nerek (i zapomnieć o kretce przy tej okazji), odpoczywać. Poćwiczyć trochę aerobów, później siłownia (podstawy, zrób je ciężko, mało powtórzeń). I jesz przez cały ten czas w cholerę mięsa i tyle... już ja wiem co w Tobie siedzi- Straszek i uparciuch... głupie połączenie. Rób jak uważasz, ja już wyskakuje z tematu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5433
simonidas, kilka stron wczesniej poleciles mu by chdozil raz w tygodniu na solarium, w czym to mialo mu pomóc? ; ]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2039
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5433
xD przeczytalem dwie strony i dalej mi sie nei chcialo, zle mnie zrozumiales, nie czepiam sie, pytalem na serio, ciekawa sprawa z tym solarium dlatego zapytalem na co to ma wplyw
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytan

Następny temat

Trening do sprawdzenia

electro
Polecane artykuły