...
Niestety, przerwa w siłowni trwa nadal. Piasek w nerkach daje się we znaki.
Trening siłowy pogarsza sprawę, szczególnie trening nóg i pleców.
Mój plan jest następujący. Daruję sobie siłownię do maja, a przez ten czas (by go nie marnować) wezmę się za ostrą redukcję. Faktycznie nie mam nic do stracenia, bo moje rezultaty były na tyle małe, iż nie muszę bać się o spadki sił.
Plusem takiego rozwiązania jest oczywiście bardziej ludzka, zgrabna sylwetka oraz mniejsza ilość kalorii do dostarczenia podczas budowania mięśnia.
Według mnie ma to dosyć spory sens. Potrzebuję jednak rady do jakich wartości zejść podczas redukcji (białko, węgle, tłuszcz) i prosiłbym o przykładowe rozplanowanie posiłków, bądź pomoc przy ułożeniu diety.
Trening aerobowy odbywał by się w godzinach 16-20 - około 50 minut spokojnego biegu (mam fatalną kondycję, szybko się męczę).
PRZYPOMINAM:
Waga: jakieś 75 kilo
Wzrost: 176 cm
Wiek: 18, w kwietniu 19.
Typ budowy: ekto ze skłonnością do otłuszczania brzucha i ud
Wysiłek: aeroby 2-3 razy w tygodniu.
Kcal w ciągu dnia: w każdym kalkulatorze inaczej wychodzi :-/
Moja propozycja posiłków:
1. Jaja + płatki owsiane
2. Chelb razowy, szynka indycza
3. Pierś z kurczaka, makaron razowy
4. Przed treningiem - Pierś z kurczaka + oliwa z oliwek
5. Po treningu - tuńczyk w wodzie, sosie własnym bądź pierś z kurczaka, warzywa
6. Ser twarogowy lub białko Ostrowia + oliwa z oliwek
Proszę jeszcze raz o propozycje: węgle, białko, tłuszcz...
Trening siłowy pogarsza sprawę, szczególnie trening nóg i pleców.
Mój plan jest następujący. Daruję sobie siłownię do maja, a przez ten czas (by go nie marnować) wezmę się za ostrą redukcję. Faktycznie nie mam nic do stracenia, bo moje rezultaty były na tyle małe, iż nie muszę bać się o spadki sił.
Plusem takiego rozwiązania jest oczywiście bardziej ludzka, zgrabna sylwetka oraz mniejsza ilość kalorii do dostarczenia podczas budowania mięśnia.
Według mnie ma to dosyć spory sens. Potrzebuję jednak rady do jakich wartości zejść podczas redukcji (białko, węgle, tłuszcz) i prosiłbym o przykładowe rozplanowanie posiłków, bądź pomoc przy ułożeniu diety.
Trening aerobowy odbywał by się w godzinach 16-20 - około 50 minut spokojnego biegu (mam fatalną kondycję, szybko się męczę).
PRZYPOMINAM:
Waga: jakieś 75 kilo
Wzrost: 176 cm
Wiek: 18, w kwietniu 19.
Typ budowy: ekto ze skłonnością do otłuszczania brzucha i ud
Wysiłek: aeroby 2-3 razy w tygodniu.
Kcal w ciągu dnia: w każdym kalkulatorze inaczej wychodzi :-/
Moja propozycja posiłków:
1. Jaja + płatki owsiane
2. Chelb razowy, szynka indycza
3. Pierś z kurczaka, makaron razowy
4. Przed treningiem - Pierś z kurczaka + oliwa z oliwek
5. Po treningu - tuńczyk w wodzie, sosie własnym bądź pierś z kurczaka, warzywa
6. Ser twarogowy lub białko Ostrowia + oliwa z oliwek
Proszę jeszcze raz o propozycje: węgle, białko, tłuszcz...
Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)
...
Czy z takiego szajsu mam możliwość do końca lutego zrobić płaściutki brzuch?
Zapomniałem jeszcze zapytać... czy trening brzucha (brzuszki, podciąganie nóg w zwisie) ma jakiś sens podczas redukcji, kiedy mam ujemny bilans kcal?
Zapomniałem jeszcze zapytać... czy trening brzucha (brzuszki, podciąganie nóg w zwisie) ma jakiś sens podczas redukcji, kiedy mam ujemny bilans kcal?
Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)
...
Odświeżam, zależy mi na szybkiej poradzie.
1
Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)
...
ja się nie wypowiadam bo redukcja czegoś czego nie ma to bzdura. Przy tej wadze, przy brzuchu którego nie ma - nie ma też czego redukować. Tyle z mojej strony.
...
Dla mnie jednak jest go sporo - może na fotkach tego nie widać, Maciuś wielki jak cholera. Z resztą waga mówi sama za siebie. 75 kilo przy szczupłych kościach i mizernym umięśnieniu.
Kiedy rankiem sobie wstaję, płatki z jajem zapodaję ;)
...
75 kg to nie tak dużo.nie wiem chłopie, rób co chcesz. Ja radzę oczyścić dietę, przystosować do nerek (i zapomnieć o kretce przy tej okazji), odpoczywać. Poćwiczyć trochę aerobów, później siłownia (podstawy, zrób je ciężko, mało powtórzeń). I jesz przez cały ten czas w cholerę mięsa i tyle... już ja wiem co w Tobie siedzi- Straszek i uparciuch... głupie połączenie. Rób jak uważasz, ja już wyskakuje z tematu.
...
simonidas, kilka stron wczesniej poleciles mu by chdozil raz w tygodniu na solarium, w czym to mialo mu pomóc? ; ]
...
przeczytaj cały temat później się czepiaj. Poza tym są rzeczy których nigdy nie zrozumiesz...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!