SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Celowanie z wagą

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3054
Pewnie starzy wyjadacze będą szydzić z pytania, ale jako laikowi chodzi mi pewne pytanie po głowie. Otóż jak przed zawodami zawodnicy "celują" z wagą? Wiadomo, iż podczas cyklu na masę walimy masę z chęcią jak najlepszej jakości z jak najmniejszą ilością tłuszczu. Przed zawodami natomiast, podczas okresu przygotowawczego istnieje pewien priorytet. Powiedzmy w kulturystyce klasycznej osiągnięcie wagi wymaganej i nie przekroczenie limitu. Czy chodzi tutaj o zdobycie wiedzy z zakresu reakcji własnego organizmu? Czy istnieje jakiś schemat, iż utrata danej ilości kalorii przekłada się na ubytek danej ilości masy (tłuszczu/wody)? Wiem, że pytanie nieco naiwne, ale nie ogarniam tego niuansu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
Chodzi tutaj głównie o znajomosc jak reaguje twój organizm na kalorie...wegle itp.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28139
trzeba sie zważyć

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłka w międzyrzeczu ktoś wie gdzie?

Następny temat

z jaka iloscia mleka rozrabiac

electro
Polecane artykuły