SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomoc w ułożenieniu treningu dla młodego siatkarza.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
Proszę o pomoc w ułożeniu treningu dla siatkarza. Mam 15 lat 181cm wzrostu i 78kg wagi. Trenuje siatkówkę 2-3h godziny dziennie w klasie sportowej siatkarskiej. Dotychczas chodziłem na siłownie bardzo nieregularnie najwyżej 1-2 razy miesięcznie. Ale od teraz mam zamiar chodzić 3 razy w tygodniu. Dotychczas jako odżywki brałem olimp carbo. Ale mam zamiar to odstawić i zacząć brać gainera. Prosiłbym o ułożenie treningu siłowego ze szczególnym uwzględnieniem mięśni rąk klatki piersiowej. Oraz coś na brzuch gdyż troszkę odstaje. Prosiłbym również o skorygowanie odżywki jeśli jest zła.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 34677 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 434599
nie ten dział to po pierwsze, a po drugie to musisz poczytać i sam sobie trening ułożyć, ewentualnie możesz go potem wrzucić do działu trening dla początkujących i tak ci go ocenią

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69
ok już się za to biorę
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siatkówka- problemy z rozegraniem

Następny temat

Upadki na skoczniach narciarskich

electro
Polecane artykuły