SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Regeneracja + antykatabolik

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19248
A wiec tak jak w temacie , chciałbym zapytać jaki produkt będzie najlepszy.
Zalezy mi na mocnej regeneracji, i działaniu antykatabolicznym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 924 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8770
może anabolic window ?

kto nie idzie do przodu ten sie cofa ...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19248
myslalem raczej nad, jakimiś aminokwasami lub ZMA bo wiem ze duzo osob poleca
aha i wolalbym w kapsulkach lub tabsach

Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2009-12-23 12:40:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7507
ja stosuje EndoGen z fit best line-a fajny sklad i super smak :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32241
bcaa przed i po treningu
do tego może być zma przed snem
optymalnie witaminy + omega

zuo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1082 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8121
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Jeżeli może być z kreatyną to SizeOn, tak to Volumize.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-23 18:23:29

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 930 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19248
Dzieki panowie, myslalem wlasnie nad ZMA, oraz aminokwasikami i chyba wybiore takie polaczenie jak podal Bezelu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proste 1 pytanie

Następny temat

Kreatyna - pytanko

electro
Polecane artykuły