Zalezy mi na mocnej regeneracji, i działaniu antykatabolicznym.
...
A wiec tak jak w temacie , chciałbym zapytać jaki produkt będzie najlepszy.
Zalezy mi na mocnej regeneracji, i działaniu antykatabolicznym.
Zalezy mi na mocnej regeneracji, i działaniu antykatabolicznym.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
myslalem raczej nad, jakimiś aminokwasami lub ZMA bo wiem ze duzo osob poleca
aha i wolalbym w kapsulkach lub tabsach
Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2009-12-23 12:40:25
aha i wolalbym w kapsulkach lub tabsach
Zmieniony przez - MaTFiL w dniu 2009-12-23 12:40:25
...
zuo
...
...
Jeżeli może być z kreatyną to SizeOn, tak to Volumize.
Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-23 18:23:29
Zmieniony przez - KOTC w dniu 2009-12-23 18:23:29
[][][]--140kg--[][][]
...
Dzieki panowie, myslalem wlasnie nad ZMA, oraz aminokwasikami i chyba wybiore takie polaczenie jak podal Bezelu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz