SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co robić w tym momencie???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
Z jakiś tydzień temu kolega tak mi wygiął palec serdeczny ,że chyba go wybił.Jak wróciłem do domu matka powiedziała,że nie bedziemy szli do doktora (jak ostatnim razem bylismy to powiedzial zeby zimnie oklady i altacet)wiec i tym razem tak robilem przez 4 pierwsze dni.
ale juz minol tydzien i na dal nie moge go zgioc do konca(napewno glebiej niz z 4 dni temu ) wiec co robic czy to czasu trzeba czy jak
pogrubione tez jest troche po obu stronach tego srodkowego stawuw tym palcu. co robic??czekac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15313
mi sie wydaje ze jest pekniety , lekarz
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
Artur jesteś wybitnie uzdolniony,przez neta zrobiłeś mu RTG?
Matik co Ci szkodzi odwiedzić lekarza?najprawdopodobniej nie jest to nic poważnego,ale lepiej dmuchać na zimne

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20224
A boli Cię ten paluch?

Ja miałam tak z małym palcem, że uderzyłam nim o umywalkę. Bolał, bolał, ale nie przejmowałam się tym. Do lekarza poszłam dopiero 2 tyg. po zdarzeniu, bo zanim wróciłam z wakcji, jakieś święto było. Jak poszłam do lekarza okzałao się, że poszło mi ścięgno. Lekarza niezadowolony, czemu tak dlugo zwlekałam z przyjściem, powiedział, zę nie wiadomo, czy to się teraz zrośnie. NA szczęscie się zrosło. Ale nie am co ryzykować ze zdrowiem. Lepiej przecierpieć ileś tam godzin an marno w kolejce, niż potem mieć uraz do końca życia.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
tylko stara mowi ze ostatnim razem bylismy podobne urazy i dolegliwosci i poweidzieli ze zimnie oklady i oklady z altacetu wiec teraz stara mowi ze przejdzie ze wybity dlugo boli.
wiec do lekarza raczej nie pojdziemy chyba ze jeszcze z 2 tygodnie bolec bedzie wtedy pojdziemy tak mowili:(
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
gratuluje mamy

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
idż do lekarza z palcem.

ps. troche szacunku do rodziców
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20224
A sam nie możesz iść?

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 562 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15313
nie rtg ale objawy na to wskazuja , jak wrocisz od lekarza to sie pochwal z bylo z placem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5921
Nie ma co panikować, poboli przestanie. Mama ma racje, zbicie długo boli. Palec zbiłem ze 2 miesiące temu, bolał do niedawna.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50
Widać że wszystcy jesteście tutaj bardzo uzdolnieni , wrzucacie swoje 2 grosze , a i tak nic mu nie pomożecie.

Co do Topicu:
Matik z tego co wyjaśniłeś wystarczy poprostu troszkę czasu ból zawsze będzie i jest to nie uniknione wszystko musi się zrosnąć lekarz nie może Ci nic pomóc jak tylko diagnozę wystawić , gipsu tutaj nawet nie czeba.


Pozdrowienia Cuddy

Jestem specjalistą w leczeniu chorób psychicznych itp.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból głowy

Następny temat

problem z łokciami

Shoty
Polecane artykuły