SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zmiana polityki reklamowej - od marca!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
nie tylko ty

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9851
ja tez juz nie moge trafic ???

pozdrawiam

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
wyczysc historie i juz jest

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
mateo jedno z drugim sie kluci
popraw to


# W związku z wchodzącą w marcu Ustawą z dnia 26 sierpnia 2002 r. (Dz.U. 2002, nr 144, poz. 1204) Wycofana zostaje z cennika oferta wysyłki reklam e-mail do wszystkich użytkowników forum.

!!!!!!!!!!!!!!!!

WYSYŁKA E-MAIL DO 25956 UŻYTKOWNIKÓW S.F.D.

Jest to nasza najnowsza oferta reklamowa. Koszt takiej wysyłki zależy od aktualnej liczby użytkowników i obecnie wynosi 3 115 zł. netto (12gr./e-mail) Jest to idealny sposób na dostarczenie informacji o promocjach czy innych ważnych wydarzeniach.
Wysyłkę przeprowadza portal wykorzystując otrzymane materiały od reklamodawcy.
Nie wysyłamy wiadomości graficznych ani formatowanych (HTML).

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
dokladnie te reklamy mnie dobijaja
na cholere mi dlugopis i zapalniczka

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
przyda sie przyda

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
ta dlugopis na wyklady a zapalniczka do zapalania jointa

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 48425
narkoman !
jak mozesz

----------------------------------------------------------
Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na
http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek
niż z Sog'a!
----------------------------------------------------------

zycie jest walka ... .. .

... .. .

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
hehe mowisz jak moja mama jak mozesz a moge

Jeżeli moja wypowiedź Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Quien no tiene cabeza debe tener pies

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate

Następny temat

ThermaPRO a Xenadrine.....

electro
Polecane artykuły