SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana polityki reklamowej - od marca!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 944 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13474
Clarity ja się dopieprzam do Biggera. Poniżej pisze o co biega.
Obserwowałem to o czym piszesz. Cyber bardzo dużo zrobił dla forum.
A z tą całą sytuacją co ostatnio zaistniała to do tej pory nie wiem o co tak do końca chodzi.

Widzisz Bigger dla mnie jesteś spoko, nic do Ciebie nie mam, zawsze chętnie przeczytam Twoje porady.
Chodziło mi o to co napisałeś gdzieś niedawno, że charytatywnie tu nie siedzisz. Więc stąd te moje słowa co do podpisu.
Jeśli ktoś jest z jakąś firmą powiązany, pracuje dla niej, to niech to jakoś zaznaczy.
Jednakże jeśli mówisz, że z Olimpa nie jesteś to pozostaje mi zaufać.

Co do Twoich życzeń to mam nadzieje, że tak będzie.
Możesz już zdjąć podpis, że jesteś z Olimpa

Bo tak naprawdę to ja chcę dla nich pracować !
Może załatwiłbyś mi jakąś prace po znajomości

pac-man ... nie pag-man

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Io sono Pac-man ... non Pag-man, Io uccido per soldi !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
pag -man dzieki...ze zdjałes ze mnie ten obowiazek ..bo jush dostawałem zamoowienia na priv....
o charytatywie...to niezoopełnie tak)
w kazdym razie jestem too z własnej ,nieprzymooszonej woli....bo to sprawia mi radość....a i mozna sie dowiedziec doozo ciekawych rzeczy(moowie o temacie sooplementacji)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Magazyn dyskutować będziesz mógł do woli o suplach tylko lepiej powiedz mi z kim skoro wszyscy eksperci wyniosą się do poszczególnych działów komercyjnych!!! bo taak jest smutna prawda jestem za utworzeniem jednego działu Komercyjna Suplementacja i wtedy wszyscy się tam przeniesiemy



Zmieniony przez - Hosse w dniu 2003-02-08 21:10:13

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
Olimp jest z dupy, bo nawet te lepsze produkty ma duzo drozsze niz inne firmy majace te same lub wiecej certyfikatow, np kreatyne ma drozsza od Ultimate-a, a to nie jedyny przyklad, tylko ryboze ma tansza bo jest sprowadzana z jakiegos Kabulu albo cos)) no juz czekam na odp. Biggera

masa masa masa))

masa masa masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jelonek - już gorszego przykładu, jeżeli chodzi o certyfikaty, podać nie mogłeś

i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
ekhm, mialem na mysli creapure, nie wiem czemu to taki zly przyklad, nie przepadam za olimpem bo jak na swoja jakosc jest drogi, niekoniezcnie ma slaba jakosc, ale za ta cene mozna nabyc lepsze, lepszej firmy, lub kupic to samo taniej, chyba kazdy sie ze mna zgodzi, bo niech mi nikt nie mowi ze Hmb Olimpu jest tanie, a nie wspomne o tym ile tam tego Hmb jest... to tez taki zly przyklad???

masa masa masa))

masa masa masa))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
JELONEK))dokładnie twooj nick wszystko wyjasnia)
zgłosimy Mateo.zeby zrobił osobny dział -przedszkolaki...i wszystkie jelenie poojda tam rzedem)looz stary

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
No to ja kupuje wszystko Olimpu z mysla ze to wszystko takie dobre (bo z certyfikatami) i w miare przystepnej cenie a teraz dowiaduje sie o takiej straszniej rzeczy :((


:P

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
Jelonek...ile jest tego hmb???????
poniewaz ide na impre..powiem Ci 500 mg , tak stoi na etykiecie i tak jest ..jesli sadzisz ze na rynkoo,ktoorys z preparatoow ma 750-to przyjmij to za pewnik ze to only 600 mg...pozatym poczytaj dokładnie ceny ..zapytaj po ile np..Sonbaty ma nowa creapure olimpa.....eh lece...czy ty aby nie stukasz z usa))???????

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1312
hahah, popatrz Bigger co ty odrazu zakladasz, ze w HMB Olimpa jak pisze ze jest 500 to znaczy ze jest 500, ale jak juz gdzie indziej pisze ze jest 750 to trzeba przyjac za postawe 600, a nie nalezalo by przyjac ze skoro w HMB Olimpu pisze ze jest 500 to minimum powinno byc 350:D? hm? co do tego skad stukam to ci nie powiem bo sie ciebie boje) wazysz okolo 30 kg wiecej ode mnie a zdazylem Ci sie narazic juz wiec nie powiem:P

masa masa masa))

masa masa masa))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate

Następny temat

ThermaPRO a Xenadrine.....

WHEY premium