SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmiana polityki reklamowej - od marca!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie tam...

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jako kupujacemu dardzo mi się to nie podoba!
ciekawe kto jest sponsorem pomysłu?

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że większości osób chcących zasięgnąć tu informacji a niekoniecznie coś kupić pomysł sie spodoba.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokladnie tak jak mowi Bulmastif! Moim zdaniem to naprawde utrudni prace, poniewaz zamiast klikac spokojnie na to http:// w podpisie np. muscle pl, sonbatego, cybera itd. trzeba bedzie sie reklamowac: "zapraszam do mojego dzialu itd." mysle ze to tylko bardziej pogorszy komunikacje na forum. MaTeo uwazam ze zawsze byli, bede i sa osoby w dziale suplementacji, ktore uprawiaja kryptoreklame i mysle ze takim sposobem nie wyeleminujesz tego. Ale tez z drugiej strony admin ma do tego prawo.

Pozdrawiam
ViRuS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie koniecznie Mateo jak kupuje tylko w necie i informacji zasiegam wyłącznie tu

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro tak to bedzie można zamieszczać linki do wypowiedzi sprzed marca gdzie jeszcze można było mnieć w podpisie adres sklepu
No i problem z głowy...tylko po co tak to wszystko komplikować

--==(D-B-Z)==--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słuchajcie , to może pójdźmy na taki układ:
w dziale suplementacja zostanie podwieszony jeden post dla sklepów sponsorujących - jak będziemy sobie chcieli popisać o nowych rabatach, cennikach itp. to napiszemy tam
i tylko w tym poście będziemy mogli uprawiać taką totalną reklamę

a we wszystkich innych postach, skoro jest potrzeba społeczna, będziemy mieli tylko link do sklepu, ale nie będziemy mogli puszczać tekstów typu: dzisiaj wprowadziłem darmową przesyłkę powyżej 200zł

wilk będzie syty i owca cała

Maciej Kamiński
http://www.Muscle.pl - 100% mięśni !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego uważam, że pomysł jest bez sensu - doprowadzi to do upadku działłlu suplementacja - większość forumowiczów koopooje w forumowych sklepach zatem o produkty będą pytać w dziale sklepu w którym koopooją, czyli wyniosą się z suplementacji. Sonbaty będzie np odpowiedał w swoim dziale (ja się też tam przeniosę bo trzeba chłopaka wspomagać bo fajny jest gość). Naklepszym przykładem są już istniejące dublujące ię działy Cybera i Olimpu - masę osób pyta tam o suplementy i zadaje pytania które powinny być zadane w suplementacji. Jeżeli działów będzie więcej wtedy więcej ludzi odpłynie do nich - naiwnością jest myślenie, że ludzie będą tam pytać się tylko o ceny- zapytają też o to jak brać jak stosować, jakie efekty - i to będzie koniec suplementacji. Przemyśl to Mateo

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
muscle...bo bedę Twoim wrogiem!
buahahah!
Aha...mi nikt nie dał dodatkowego rabatu jeszcze...
ale co tam, ja i tak ostatnio mało kupuję)))

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
lucek masz calkowitą rację cały ten dział jest powiązany z osobami kture sprzedają suplementy do nich kierowane są pytanie nowych członków forum bo w ich oczach są oni znawcami .jeśli się to przeniesie to dział suplementacja straci i to wiele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate

Następny temat

ThermaPRO a Xenadrine.....

forma lato