Witam. Jestem nowy na forum wiec ogolnie siemka
Mam takie pytanie. Na jakie miesnie "wchodzi" podciaganie na krawedzi stolu (lezymy na plecach, unosimy tułów trzymajac rekami za krawedz stolu, cialo utrzymujemy w jednej lini)?
Mam takie pytanie. Na jakie miesnie "wchodzi" podciaganie na krawedzi stolu (lezymy na plecach, unosimy tułów trzymajac rekami za krawedz stolu, cialo utrzymujemy w jednej lini)?
Krzysztof Piekarz