Szacuny 0 Napisanych postów 478 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1286
AZS UWM Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:14, 25:15, 24:26, 23:25, 9:15)
...
Szacuny 74 Napisanych postów 34596 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434075
Pierwsze dwa sety to pogrom drużyny z Rzeszowa. Potem sprawdziło się stare porzekadło, że o tym, że kto nie wygrywa meczu 3-0 przegrywa go w tie-breaku. Brak Oivanena bardzo widoczny, do póki Fin nie wróci to Rzeszów będzie miał bardzo ciężko

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Ale tie break obfitował w widowiskowe bloki
Akhrem też sobie nawet ładnie w ataku radził rzeszowianie dzięki temu wskoczyli na 2 m-ce w tabeli ( zobaczymy na którym będą po zakończeniu kolejki )
...
bylem na meczyku w hali Urania i powiem wam dokladny opis spotkania! 1 i 2 set zagrywka Olsztyna Gunia Marcelo Paulo i Sierzeniewski a w ataku w resovii tylko Gierczynski gral 3 set wkoncu zmiana Papke ktory kopletnie nic nie gral czapa za czapa albo byl podbijany wchodzi mika gra na 3 przyjmujacych Mika lekko blokowany w 3 secie ale ostatecznie wygrali 4 set wygrana resovii Mika wszedl w mecz Akhrem zaczal grac krotka z Grzybem jedna weszla w 3 metr to az Andrzejewski przysiadl :D no i w 5 secie wszedl Wika za Gierczynskiego i to juz byl koniec meczu ;) Max na zagrywce 117 Akhrema wypatrzylem. Z Rzeszowa przyjechal fanclub jakies 15osob ;D
1 słowem super meczyk fajne emocje itp tylko szkoda ze jak sie rezerwuje bilet przez neta to sie siedzi w sektorze za klubem kibica no i niestety trzeba kibicowac Olsztynianom a ja z gory zalozylem sobie kibicowanie Resovii ;D