SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PlusLiga 2009/2010

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 48235

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Za pewne walka o ostatnie miejsce rozstrzygnie się pomiędzy kimś z dwójki Jadar - Pamapol, choć jakieś niespodzianki są możliwe Może ktoś zupełnie niespodziewany będzie dzierżył to mało zaszczytne miejsce?

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-06-27 13:19:32

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Lukas Divią, przyjmujący reprezentacji Słowacji nie zagra w przyszłym sezonie w barwach beniaminka PlusLigi, Pamapolu Siatkarza Wieluń. Słowak wybiera się nad Bosfor, do zespołu wicemistrzów Turcji, Fenerbahce Stambuł.

Polska prasa informowała, że włodarze klubu z Wielunia bliscy są sfinalizowania rozmów z dwudziestotrzyletnim przyjmującym VfB Friedrichshafen, tymczasem Słowak podpisał kontrakt z wicemistrzem Turcji, Fenerbahce Stambuł. - Miałem propozycję gry z polskich, włoskich i innych tureckich klubów, jednak wierzę, że wybrałem najlepszą ofertę - mówi Lukas Divis .

Divis po trzech sezonach gry w czeskim Brnie przeniósł się na kolejne trzy do Bundesligi, gdzie z VfB Friedrichshafen trzykrotnie sięgał po mistrzostwo Niemiec, a w 2007r. zdobył Puchar Ligi Mistrzów. Wiadomo już, że Lukas Diviąa w zespole beniaminka nie będzie. Klub zainteresowany jest sprowadzeniem innego zagranicznego siatkarza - Nathana Robertsa, który poprzedni sezon spędził w greckim Apollonie Kalamaris. Jednak Australijczyk również na brak ofert nie narzeka. Interesują się nim kluby z Grecji, Włoch i Polski.


Możemy tylko żałować bo pewnie reprezentant Słowacji byłby wzmocnieniem drużyny z Wielunia, a PlusLiga miała by kolejnego bardzo ciekawego zawodnika

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
ta Resovia wygrywa w tym sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Z pewnością Resovia i Skra są największymi faworytami zbliżającego się sezonu, ale czy gracze z Podpromia będą w stanie zdetronizować hegemonię Bełchatowian? Moim zdaniem nie

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
w sumie masz racje,bedzie ciezko ale kiedys ktos inny niz Skra musi wygrac ta lige
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Jak większość osób trzymam w kciuki za Skrę
Jednak wiem iż ten zespół wieki nie będzie panować, może to jest ten sezon Nikt nic nie wie

Muszę przyznać iż w porównaniu z tamtym sezonem Delecta przeprowadziła znaczne konserwacje zespołu Może w TOP5 sie zmieści jak nie wyżej, inne zespoły również się zbroją

Ten sezon mam nadzieję będzie fenomenalny Zobaczymy jakie transfery przeprowadzi Skra

Zmieniony przez - Gadułak w dniu 2009-07-03 22:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Na tą chwilę Piechocki mówi, że skład jest skompletowany i chyba już żadnych transferów nie będzie, a jeśli to tylko kosmetyczne

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Tylko po co Skrze transfery, skoro ma takich graczy...

Ja osobiście kibicuję, jak pisałem wcześniej, Resovii

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34592 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434064
Andy Rojas: Ja już zdecydowałem

Reprezentant Wenezueli jest o krok od podpisania kontraktu z częstochowskim Domexem. Jego zdaniem rozmowy z włodarzami klubu przebiegły pomyślnie. Jedyny problem na dziś stanowią finanse. Ostateczna decyzja ma zapaść do końca tygodnia.

- Rozmowy są prawie zakończone. Warunki przedstawione mi przez działaczy z Częstochowy są satysfakcjonujące i chętnie przeniosę się do Polski. Ostateczna decyzja leży teraz wyłącznie w rękach włodarzy klubu i z tego, co wiem, ma zapaść do końca tego tygodnia. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwa dla mnie - stwierdził wenezuelski przyjmujący.

Zawodnik był wyraźnie zaskoczony pytaniem, czy nie obawia się, że jego nieszczególna forma w meczach z Polakami we Wrocławiu mogła zniechęcić decydentów Domexu Tytan AZS Częstochowa.

- Nie sądzę, żeby ktokolwiek oceniał przydatność zawodnika na podstawie dwóch meczów - skwitował. - Tym bardziej, że jesteśmy teraz w intensywnym treningu fizycznym, bo Liga Światowa jest wyłącznie etapem przygotowań do najważniejszych turniejów - kwalifikacji do mistrzostw
świata i Pucharu Ameryki Południowej. Priorytetowy jest ten pierwszy i jemu podporządkowaliśmy przygotowania.


Wydaje się, że transfer Wenezuelczyka to dobry ruch włodarzy Częstochowskiego klubu i że Andy będzie wzmocnieniem dla drużyny

Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-07-08 14:31:29

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
W meczach przeciwko Polsce był wyróżniającym się zawodnikiem Wenezueli.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skoki narciarskie: Letnia Grand Prix 2009

Następny temat

Szereg pytan :)

WHEY premium