A więc tak jak temacie mam 15,5 lat właśnie zastanawiam się na kupnem Nitrobolon 2 i biała .Czy to za wczesny wiek czy będę miał jakieś skutki uboczne z powodu młodego wieku.Z 7 miech temu brałem jeden cykl kreatyny i żadnych problemów nie było a więc z nitro też nie powinno być ?.Czytałem na tym forum także że przez ćwiczenie nóg i pleców nie będę rósł czy to prawda bo w większości ćwiczeń które się wykonuje używa się pleców .
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
nie powinno zahamować wzrostu,ale na plecki nie ćwicz narazie martwego ciągu,bo przy złej technice może obciążyć kręgosłup,reszte możesz śmiało ćwiczyć.A co do odżywek odpuść sobie bo i tak przy początkach zabaw z cięzarami masz duży potencjał anaboliczny,którego wykorzystaj bez wspomagania suplementami kreatynowymi.amen
...
no będą:}tylko jak skończysz brać to efekty szybko spadną...i pozostaniesz na starcie
...
Jak będzie trzymał dietę to nic mu nie spadnie.Moim zdaniem za wcześnie rozpocząłeś "zabawę" z kreatyną. Na twoim miejscu skupiłbym się na treningu(odpowiedniej technice) i diecie a efekty na pewno będą dobre.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą
...
jak będziesz miał większy staż treningowy i dobrą diete to możesz wspomagać się suplami,teraz będą ci zbędne
...
A białko warto kupić jak tak to jakie jest obecnie najlepsze?Po jakim czasie mogę zacząc wspomagać się suplementami ?
...
za wczesnie na takie zabawki nie tyle chodzi o nie cwiczenie plecow i nog lecz umiejetne dobieranie cwiczen zebys np. nie robil mc czy przysiadow
"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Jak łączyć suplementy?
Następny temat
Krzysztof Piekarz