No musze jeszcze pomyslec nad jakims treningiem na tkanke tluszczowa mam zamiar zakupic takze jedno z tych dwoch :
-Scorch v3
-Dyma Dymatize
Co uwazacie o tych spalaczach ? A co do treningu na spalanie to bieganie odpada ze wzgledu palenia papierosow o czym zapomnialem wspomniec ;p i chcialem sie zapytac jakie produkty przyspieszaja metabolizm tzn. czego mam duzo jesc zeby jak najszybciej przysfajac produkt i go wydalac? A jesli chodzi o fajki to narazie ich nie rzucę bo tak naprawde dzieki nim utrzymuje wage od roku gdy chce mi sie jesc ide zapalic i przyspiesza mi to wlasnie metabolizm..
-Scorch v3
-Dyma Dymatize
Co uwazacie o tych spalaczach ? A co do treningu na spalanie to bieganie odpada ze wzgledu palenia papierosow o czym zapomnialem wspomniec ;p i chcialem sie zapytac jakie produkty przyspieszaja metabolizm tzn. czego mam duzo jesc zeby jak najszybciej przysfajac produkt i go wydalac? A jesli chodzi o fajki to narazie ich nie rzucę bo tak naprawde dzieki nim utrzymuje wage od roku gdy chce mi sie jesc ide zapalic i przyspiesza mi to wlasnie metabolizm..
eR.
