SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kiedy tribusteron i aminokwasy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
od jutra zaczynam cykl, posiadam 8kg gain bolica, 300 mega capsow mono, puche xp, pol puszki cp wymieszanej z hp oraz 300 tabletek aminokwasow 2700 universala i teraz mam pytanie. chcialem to rozlozyc na 2 cykle pierwszy to gainer mono i cp zmieszane z hp i nie wiem kiedy dac aminokwasy i tribusteron jak sie wam wydaje w 1 czy zostawic to na drugi cykl jak juz sie rozkreci troche masa?? drugi cykl to bedzie xp zamiast gainera bialko i pewnie mono pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
po pierwsze gainer i białko to nie element cyklu tylko uzupełnienie diety
po 2 jak myślisz, że tribulus da Ci jakieś efekty w postaci przyrostu siły czy masy to się srogo zawiedziesz
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3666
jak to chcesz na 2 rozlozyc?

amino normalnie dodaj do cyklu jako dodatek

5868g

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
ale przeciez nie zjem xp cp hp i mono w jednym cyklu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
na gainerze sie cykłow nie robi kolego , mozesz teraz pojechac samo mono, a drogi cp + hp jak brakieni to dokup jeszcz cp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
a co z xp, i wlasnie tu moje pytanie czy aminokwasy i tribusa zjesc w 1 czy 2 cyklu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
Xp pojedz w pierwszym cyklo z mono naprzykałd, aminy mozesz barc i kiedy ich potrzebujesz. A co do tribulusa to jak masz ponizej 27 lat to nie warto kupowac nie poczujesz go.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
mam 21 lat i nie kupowalem tego tylko dostalem za darmo wiec szkoda zeby sie zmarnowalo bo i tak jeszcze zostalo tylko 3 miesiace waznosci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
pierwszy cykl mono +xp
drugi mono +mix cp i hp

aminy etc do obu sie przydadza
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
dokupic jeszcze cos do tego?? interesuje mnie masa i sila
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6565
to jak z tym tribusteronem?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA A LEKI! PILNE!!!!

Następny temat

Jakie białko dokupic

electro
Polecane artykuły