Witam.Ma mojej siłce mam troszke gołe ściany.Chciałbym je ozdobić jakimiś plakatami ;) Macie może jakieś plakaty Arniego,Colemana i w ogóle czegoś związanego z kulturystyką do wydrukowania?(Tylko nie w formacie PDF!)Na necie jest pełno ale są małe.
Słyszałem również ,że można napisać do Olimpu,Animala,Vitalmaxa,Megabola..itp. żeby przesłali.Mieliście z tym do czynienia? Naprawdę jest za free?I jak z przesyłką?
Jeśli pisaliście i wam wysłali to podajcie maile ;)
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Słyszałem również ,że można napisać do Olimpu,Animala,Vitalmaxa,Megabola..itp. żeby przesłali.Mieliście z tym do czynienia? Naprawdę jest za free?I jak z przesyłką?
Jeśli pisaliście i wam wysłali to podajcie maile ;)
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
"Wyp*****lać robię siłownie" ;)) haha
Krzysztof Piekarz
