SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprezyna-pytanie odnosnie zakupu.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Witam.Chce kupic taka oto sprezyne. Mam problemy z rozbudowa srodkowej czesci klaty wiec chce troche poeksperymentowac.
Moje pytanie brzmi:
czym powinienem sie kierowac w wyboze gdyz w aukci pisze ze sa dostepne 20/30/40/50/60 kg chodzi mi o ta sprezyne
http://allegro.pl/item347078351_sprezyna_do_cwiczen_zginacz_prosty_silownia.html
wiec ?? moze ktos juz mial cos takiego w domu?? w jaki sposob dobrac
ten ciezar czy jak to sie okresla przy tego typu urzadzeniu bo nie jestem wtajemniczony.
prosze o szybka odpowiedz.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
wg mnie to taka sprezyna raczej sie nadaje do rozgrzewki a nie do robienia masy

ale jak ja kupisz to nie trzymaj ja jak ten typ na zdjeciach tylko zaloz te sznurki na reke, bo jak ci odstrzeli to dentysta murowany

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
mam tez taka sprezyne i nie narzekam,ćwiczenia to przyjemność i rezultaty narazie nie wielkie bo początkujący jestem.
Tak więc polecam,radze ci nie kupować na allegro,lepiej w markecie jakimś lub sklepie sportowym,tansze i przetestujesz czy ci odpowiada.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
a jaka ty masz??

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Ja mam zwykłą,nie wiem o jaką skale/kryteria pytasz :)zgiąć to jest ją bardzo ciężko.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
a masz pudelko od niej??
moze na nim pisze??
mogl bys sprawdzic i upewnic sie?
prosze jesli to nie bedzie dla ciebie oczywiscie cos uciazliwego.
pzdr.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Nic uciążliwego to dla mnie nie jest tylko ja pudelko po zakupie wyrzucilem.
moge ci zdjecie przesłać jak zrobie,będe w markecie to to zobacze (jesli bedzie jeszcze).

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

widoczne żyły

Następny temat

pytanie o obciazenie-Poznan

WHEY premium