Wiem że pochylanie się do przodu działa na prostowniki, a czy coś takiego też oddziałuje ? tzn czy pracują wtedy na tyle żeby je wyćwiczyć?
http://img527.imageshack.us/i/beztytuujpg.png/
Nie chcę się pochylać do przodu bo podobno jest to bardzo ciężkie dla kręgosłupa, no ale wypełnić lukę na plecach by się przydało...
Mowa o dolnych bo górne mam cacy ;]
i nie chodzi tutaj o głupie rady ale tylko o fachową odpowiedź.
Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2009-11-12 19:13:05
Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2009-11-12 19:13:17
http://img527.imageshack.us/i/beztytuujpg.png/
Nie chcę się pochylać do przodu bo podobno jest to bardzo ciężkie dla kręgosłupa, no ale wypełnić lukę na plecach by się przydało...
Mowa o dolnych bo górne mam cacy ;]
i nie chodzi tutaj o głupie rady ale tylko o fachową odpowiedź.
Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2009-11-12 19:13:05
Zmieniony przez - maxikkk w dniu 2009-11-12 19:13:17
Krzysztof Piekarz