witam biore horsa od 4 dni najpierw zaczalem brac 20,20,40,40g i mam pytanie zwiazku z tym ,pierwszy dzien byl ok ale drugiego juz mialem biegunke rano,a trzeciego i czwartego wymiotowalem tylko ze chyba to nie przez smak bo po 40min po łyknieciu,nudzi mnie i wogole zle sie czuje zamiast mnie pobudzic podejrzewam ze poprostu mi sie nie przyjal :( i moje jest pytanie co dalej czy sprzedac i kupic cos innego czy moze przetrzymac to albo moze ja cos zle robie prosze o rady :( z gory dziekuje
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: brak
Waga: brak
Wzrost: brak
Cel cyklu: brak
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty: brak
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: brak
przewidziane finanse na cykl: brak
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: brak
obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak
Wiek: brak
Waga: brak
Wzrost: brak
Cel cyklu: brak
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty: brak
stosowane wcześniej spalacze : brak
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak
ilość dni wolnych od kreatyny: brak
przewidziane finanse na cykl: brak
uwagi i sugestie: brak
Staż treningowy: brak
Krzysztof Piekarz