SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Problem z horsem!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5051
witam biore horsa od 4 dni najpierw zaczalem brac 20,20,40,40g i mam pytanie zwiazku z tym ,pierwszy dzien byl ok ale drugiego juz mialem biegunke rano,a trzeciego i czwartego wymiotowalem tylko ze chyba to nie przez smak bo po 40min po łyknieciu,nudzi mnie i wogole zle sie czuje zamiast mnie pobudzic podejrzewam ze poprostu mi sie nie przyjal :( i moje jest pytanie co dalej czy sprzedac i kupic cos innego czy moze przetrzymac to albo moze ja cos zle robie prosze o rady :( z gory dziekuje

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: brak

Waga: brak

Wzrost: brak

Cel cyklu: brak

stosowane już wcześniej suplementy : brak

Uprawiane inne sporty: brak

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: brak

przewidziane finanse na cykl: brak

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 789
Moze masz uczulenie na ktorys ze skladnikow? Wiele osob ma takie problemy. A probowales przyjmowac na czczo i po posilku? Moze bedzie jakas roznica.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5051
no wlasnie to zauwazylem bo jak biore na czczo to bardziej zle sie czuje lecz wzialem raz w porze treningu w dzien nie treningowy i tez zwymiotowalem... :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 789
A brales np. 30 min po posilku przed treningowym? Wtedy po 30 min od wziecia idziesz cwiczyc i powinno byc ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5051
sprobuje chodak dzieki,ale zapomnialem dodac ze po horsie jest mi zimno i czuje straszny glod przy tym potrafie zjesc naprawde duzo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5816 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40957
łączysz z czym horse czy samego bierzesz, i w jakich porach

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2009-11-02 11:25:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5051
biore samego horse a dawkowanie masz na gorze pierwszy dzien-20g drugi-20g,trzeci i czwarty-40g
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nutrabolics - Hydro test gels

Następny temat

Odzywki

electro
Polecane artykuły