SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Szkoła Wojskowa-Pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Jestem w Liceum profil Mat-Inf:) I po szkole Sredniej chciałbym zając się czyms związanym z wojskiem...Mianowicie chciałbym iśc na studia(zwiazane z wojskiem "jakas szkoła wojskowa") no i chciałbym zapytac co porponujecie...Jaki kierunek?? co po tym bede mogł robic i jaka range bede mial?

Z kategoria A nie bedzie problemu gdyż duzo cwicze,biegam i ogolnie duzo sportów uprawiam:) wiec proszę o jakies porady i z góry Dzieki:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
próbuj do którejś z Wyższych Szkół Oficerskich
po tej szkole będziesz miał range podporucznika(jeśli pójdziesz na żołnierza zawodowego)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
Kruszyn-kategorii A nie przyznaje się za za uprawianie sportu,tylko za wzorowy stan zdrowiaWe Wrocławiu masz Wyższą Szkołę Oficerską.Więcej informacji da Tobie wujek Google.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13811
W Warszawie ma WAT.
Tam bardziej patrzą na mate i fizykę niż na kondycję.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
edit: nieważne

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2009-10-26 15:32:32

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7
Wazne:)

Stan zdrowia raczej mam dobry poniewaz przechodze co pół roku badania aby grac w Klubie:)

A dokładniej tego pytania dotyczy fakt ze chodzi mi ile bede zarabiał po takiej szkole oficerskiej?:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3149


Po pierwsze zdaj dobrze maturę !!!
Po drugie przygotuj się fizycznie chociaż te wymagania w oficerce są
troszke śmieszne z tego co patrzyłem

A tak poza tym dołączam fotkę uposażenia troszkę nie wyraźna ale daje radę

"Wymagajcie od siebie nawet wtedy gdyby inni od Was nie wymagali"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13811
"A tak poza tym dołączam fotkę uposażenia troszkę nie wyraźna ale daje radę "

Netto, brutto ?

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 698 Napisanych postów 6814 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 68771
Puchatek na ręke ale już nie aktualne
Do tego trzeba doliczyć dodatki o charakterze stałym np.za wysługe czy specyfike pracy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja/masa a BOkS?

Następny temat

Stelaż

electro
Polecane artykuły