SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ponownie szkoła oficerska, potwierdzone info oraz pytania

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
Witam, zacznę od pytań
1. Gdzie radzicie do szkoły oficerskiej jeżeli zdaję maturę rozszerzoną z matmy i może z infy (chodzi mi o to, który kierunek jest ciekawy i nie za trudny xD bo wiem jakie są kierunki studiów w takich szkołach i gdzie patrzy się na mature z matmy i infny)
2. Czy takie uczelnie mają wysoki poziom języka obcego, z nim radzę sobie najgorzej(nie ma to jak matma !! :D )
3. Kiedy jest czas na naukę jak studia mają tak zaplanowany czas studentów, jak mi wiadomo to jak nie nauka na uczelni to służba a gdzie czas na naukę?
4. Dużo studentów nie wytrzymuje/nie zdaje/rezygnuje z takich studiów?
5. Nie nawiązujące do tematu ale może ktoś odpowie co sądzicie na temat studiów w Białej Podlaskiej na Wychowanie Fizyczne w służbach mundurowych?
6. Ponownie nie do tematu ale sami jak byście wybrali studia wojskowe czy normalne cywilne techniczne(mnie kręci wojsko, policja uprawiam sport i strzelam od 5 lat ale to jednak decyzja na całe życie i pewne ograniczenia życia prywatnego chyba)?

Teraz informacje jakie uzyskałem od WAT'u
"Dzień dobry.

Jeżeli nie zaliczy Pan I roku studiów wojskowych lub też w czasie I roku
zrezygnuje Pan to nie ponosi Pan kosztów (w ten sposób MON przygotowuje
żołnierza rezerwy). Natomiast jeżeli nastąpiłoby to na II lub kolejnym roku
to będzie Pan musiał zwrócić koszty, które MON poniosło na ten okres
studiów: za wyżywienie, zakwaterowanie, umundurowanie.
Studia wojskowe kończy Pan z pierwszym stopniem oficerskim podporucznika.
WAT jest szkołą oficerską.
Studia wojskowe trwają 5 lat i po ich skończeniu jest Pan kierowany do
jednostki wojskowej do pracy. Musi Pan pełnić służbę w wojsku, w sumie
jeszcze przez 10 lat po skończeniu studiów, aby nie zwracać kosztów
poniesionych przez MON."

Może ktoś nie wiedział i się przyda ;)

PIONA KOKSY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
https://www.sfd.pl/WSO_znow_dla_ludzi_z_matura_-t117148-s3.html

na kilka pytań odpowiedział użytkownik beretta, choć temat nie pierwszej młodości to jednak jakiś tam ogląd będziesz mieć

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-10-25 18:36:40

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
(chodzi mi o to, który kierunek jest ciekawy i nie za trudny xD bo wiem jakie są kierunki studiów w takich szkołach i gdzie patrzy się na mature z matmy i infny)

Chcesz studiować czy zbijać bąki?

. Czy takie uczelnie mają wysoki poziom języka obcego, z nim radzę sobie najgorzej(nie ma to jak matma !! :D )

Tak. Od podstaw nikt nie uczy.

Kiedy jest czas na naukę jak studia mają tak zaplanowany czas studentów, jak mi wiadomo to jak nie nauka na uczelni to służba a gdzie czas na naukę?

Jest czas. Nawet na medycynie jest czas na naukę.

Dużo studentów nie wytrzymuje/nie zdaje/rezygnuje z takich studiów?

Nie wiem. Tylko pipy nie dają rady.

Nie nawiązujące do tematu ale może ktoś odpowie co sądzicie na temat studiów w Białej Podlaskiej na Wychowanie Fizyczne w służbach mundurowych?

Nie wiem. Musisz być dobry z biologii i chemii.

Ponownie nie do tematu ale sami jak byście wybrali studia wojskowe czy normalne cywilne techniczne(mnie kręci wojsko, policja uprawiam sport i strzelam od 5 lat ale to jednak decyzja na całe życie i pewne ograniczenia życia prywatnego chyba)?

Nie sugeruj się nami. Chcesz iść do wojska to idź, chcesz do policji to idź. Chcesz bawić małe dzieci to idź na pedagogikę.

Wiedzieliśmy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spisanie przez policje.

Następny temat

problem na osiedlu

WHEY premium