SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Służba wojskowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19172
Hej mam pytanie czy jesli wywala mnie ze studiow w lutym to jest duze prawdopodobienstwo ze do czerwca wezma mnie do wojska??za wszelkie odpowiedzi z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
moim zdaniem dojdą do ciebie dopiero od września i od października do woja. Ale to zależy, ponieważ znam przypadki, że nie upominają się i przez 1.5 roku.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to zalezy jak szybko uczelnia wysle info o skresleniu Cie z listy studentów i jak szybko do tego dojdą w WKU, nie ma na to reguły.

Moderator w dziale MMA.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
Panekk: skor wypowiadzasz sie na tym forum to prawdopodobnie masz jakis zwiazek ze sportem. Jelsi tak jest i jesli faktycznie istnieje szansa ze wywala Cie ze studiow, to lepiej uprzedz ten fakt i zglos sie na ochotnika, masz wieksze szanse ze trafisz do jednostki w ktortej sobie pobiegasz, postrzelasz i pocwiczysz combat, takie jest moje zdanie (bo mam podobna sytuacje ).

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
pozdrawiam

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kung-fu

Następny temat

Ju Jitsu w Rzeszowie

WHEY premium