SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dziennik treningowy w domq by maczko

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12491
Spróbuj , nie wiem co na Ciebie podziała.Jeżeli masz siłe i chęci to nie odpuszczaj na treningu , i rób met.drabinkową w d .nietreningowe.Moze przyjść zmęczenie , moze brakować siły.Sam musisz sprawdzić co na Ciebie działa.Musisz trochę więcej jeść, dorzucić węgli w d.nietreningowe, jeśli zdecydujesz się na met.drabinkową.
Z tego co czytałem sam Arni ćwiczył plecy na drążku tą metodą ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
ok to tak zaczne od oniedziałku tzn:

pon. trening
wt. metoda drbainkowa
śr. trening
czw. metoda drabinkowa
pt. trening
sb. metoda drabinkowa
nd. wollne! ;)

tylko ja chyba poprawnie tzn. od pełnego zwisu do brody się nawet ani razu nie podciągnę ;/ bd próbował, jak coś to może pufe pod nogi, albo same negatywne ruchy ;p

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12491
jeśli się nie sprawdzi to pisz , ,może coś zdziałamy.Po około 1 miesiącu powinny przyjść efekty. Ja np. nie robiłem 1 pełnego podciągniecia nachwytem i podchwytem , jeszcze w maju.Za porządny trening podciągania zabrałem się jakieś 2 miesiące temu , z czego 2-3 tygodnie byłem chory i nie miałem treningów.
Teraz rekord nachwytem wynosi 5 podciągnięć ,a podchwytem 7 ;] Robie podchwyt i nachwyt na każdym treningu2-3serie podchwyt i 2-3 serie nachwyt .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
wow to rzeczywiście gratuluję efektów ;) a ile ważysz, bo to istotne równiez przy podciąganiu??? Bo ja zebrałem trochę tłuszczyku ;/, nie mam wagi kuchennej i wszystko daję za dużo xD i nawet nie wiem ile ja ważę, bo nawet wagi w chacie nie mam xD

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12491
około 73kg
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Maczko, a jak Twoja waga?
Pokaż zdjęcie, bo coś nie wierze w ten tłuszczyk :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
nie mam aktualnych fot. Zrobię na pompie po następnym treningu. A fotki jakieś tam są na piątej stronie w tym temacie to możesz oblookać.

A własnie zamierzam ćwiczyć teraz nie w pon. śr. i pt. tlyko wt. czw. sb. Z kilku powodów:

1. Prawie codziennie z wyjątkiem wtorku mam męczący w-f w skzole, ogranicza to moje możliwości siłowe na treningu. W tym układzie tlyko w czwartek trneing z wf by był w jednym dniu, a sb i wt. bez w-f ;)
2. Zawsze z poniedziałku na wtorek mam sporo nauki, a trening jakby był w poniedziałek to o wiele mniej czasu na naukę.
3. Zawsze jak jestem w skzole to tlkyo zaprzątam sobie głowę dzisiejszym treningiem, a ten jeden dzień sobota, będzie tak na luzie, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi xD
4. Koledzy najczęściej graja w piłkę w środy i piątki, teraz mógłbym z nimi sobie wyjść, bo więcej czasu by było.

Jak widzicie więc same korzyści. Dzisiaj zrobię sobie jeden ze dwa lekkie obwody tak, żeby moje mięsnie "nie zastygły" xD chodzi o pompę, bo jak wprowadzam we wtorek do od poprzendiego trneingu tj. piątek do wtorku jest 3 dni przerwy. I bd jechał tak:
pom. metoda drabinkowa na podciąganie
wt. trneing
śr. drabinka
czw. trening
pt. drabinka
sb. trening
nd. wolne! xD

pzdr

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
3. Zawsze jak jestem w skzole to tlkyo zaprzątam sobie głowę dzisiejszym treningiem, a ten jeden dzień sobota, będzie tak na luzie, nie wiem czy wiecie o co mi chodzi xD

Cholera, mam dokładnie to samo. Potem przez połowę lekcji obymślam, co zjem na posiłek potreingowy i czy uda mi się wreszcie więcej wziąć na barki :P

A ile teraz ważysz Maczko?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7910
mówiłem już, że nie wiem. To śmieszne, bo nawet wagi normalnej w domu nie mam xD

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybacz, przeoczyłem :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki w domu

Następny temat

Czy da się z takim sprzętem

electro
Polecane artykuły