HEY
mój kumpel ma dylemat...nie wie czy zacząć chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu ponieważ nie wie czy mu to coś da ponieważ gra w piłkę nożna 5 liga jak 5
ale jednak sa w tygodniu 2 trening i mecz i siętroche biega
no i co mu doradzić zeby nie tracil kase na darmo...przedewszystkim boi sie bo jest zdeka chudy ułozyl sobie na zime (wolne od piłki) plan na mase ,diete itp i jak juz na wiosne bedzie nawet nawet wyglada:D to ze to wszystko zejdzie z niego i bedzie w punkcie wyjscia..!?!?!...
pomóżcie
a i wiek 16 lat 175 cm /60 kg
mój kumpel ma dylemat...nie wie czy zacząć chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu ponieważ nie wie czy mu to coś da ponieważ gra w piłkę nożna 5 liga jak 5
ale jednak sa w tygodniu 2 trening i mecz i siętroche biega
no i co mu doradzić zeby nie tracil kase na darmo...przedewszystkim boi sie bo jest zdeka chudy ułozyl sobie na zime (wolne od piłki) plan na mase ,diete itp i jak juz na wiosne bedzie nawet nawet wyglada:D to ze to wszystko zejdzie z niego i bedzie w punkcie wyjscia..!?!?!...
pomóżcie
a i wiek 16 lat 175 cm /60 kg
Krzysztof Piekarz