SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

tak czy nie?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 457
HEY

mój kumpel ma dylemat...nie wie czy zacząć chodzić na siłownie 3 razy w tygodniu ponieważ nie wie czy mu to coś da ponieważ gra w piłkę nożna 5 liga jak 5 ale jednak sa w tygodniu 2 trening i mecz i siętroche biega no i co mu doradzić zeby nie tracil kase na darmo...przedewszystkim boi sie bo jest zdeka chudy ułozyl sobie na zime (wolne od piłki) plan na mase ,diete itp i jak juz na wiosne bedzie nawet nawet wyglada:D to ze to wszystko zejdzie z niego i bedzie w punkcie wyjscia..!?!?!...

pomóżcie

a i wiek 16 lat 175 cm /60 kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787447
jak ułożył plan i diete niech wklei zobaczymy

a to czy wypracowane mięśnie znacznie spadną zalezy w dużej mierze jak będzie się odżywiał po skończonych treningach na siłowni i czy w trakcie sezonu piłkarskiego ma zamiar ćwiczyć czy tylko grać w piłe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 457
plan tak zwany ATC

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

na jednym treningu po 2 obwoody (12 cwiczen po 12;15 seri)

dieta

6,00
płatki owsiane+mleko
orzechy włoskie
jabłko
10,00
chleb razowy+szynka+warzywa
14,00
kasza/makaron+piers z kurczaka/mielone + sałatka warzywna+oliwa z oliwek
18,00
trening
21,00
carbo+kanapki (w drodze do domu)
21,30
ryz+mieso/ryba albo jakas jajecznica
22,30
jagorut albo twaróg+oliwa+warzywa

czekam na opinie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 457
a i tak ma zamiar cwiczyc w trakcie sezonu tylko mozliwe ze silownie ograncizy do 2 razy w tyg ze wzgledu na brak czasu

pozdrawiam :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ROZPISKA DO OCENY

Następny temat

6 weidera a masa???

electro
Polecane artykuły